Штаб Супротиву збирає народне віче під стінами міськради. Активісти з Києва та Харкова їдуть до Полтави

1

7 квітня о 17:30 новостворений Штаб Супротиву проведе прес-конференцію, під час якої озвучить свої вимоги до місцевої та центральної влади. О 17:00 під стінами Полтавської міськради відбудеться народне віче. До акцій протесту обіцяють долучитися активісти з Києва та Харкова.

Віче біля міської ради

 – Ми вимагаємо від міського голови негайного скликання сесії ‒ у такій ситуації він не може ховати голову в пісок. Опозиційні сили зібрали для цього достатню кількість підписів. Окрім того, ініціативна група збирає підписи громади на підтримку звільнення Ірини Степаненко (депутатки обласної ради від БПП) з посади голови атестаційної комісії Нацполіції області. Вона напряму причетна до свавілля забудовників у Полтаві”, ‒ говорить Юліан Матвійчук, один із лідерів Штабу Супротиву.

Окрім того, Юліан Матвійчук повідомив, що до полтавського протесту долучаються люди з Києва і Харкова. За словами націоналіста, на 17:30 годину заплановане віче, де громада вимагатиме від міського голови Олександра Мамая звільнити свого першого заступника Михайла Шевченка.

Як писало видання «Коло», заступник міського голови Михайло Шевченко радив ФОП Степаненко найняти для охорони арки «Газетний ряд» представників фірми «Скорпіон 2016», що з міста Кременчук.

Нагадаємо, що 23 грудня 2016 року в Києві невідомі штурмували МАФи радіоринку близ станції метра Харківська. Громада та підприємці об’єдналися, щоби протидіяти. У ході сутички виявилося: бешкет улаштували наймані тітушки з Кременчука. Ці ж самі хлопці виявилися учасниками сутичко біля арки «Газетний ряд» 5 квітня 2017 року в Полтаві.

Михайло Шевченко заперечує свою причетність до цього конфлікту і говорить, що не знайомий і з представниками фірми «Скорпіон 2016», яку ФОП Степаненко найняв задля захисту будівельників, що працювали на скандальній арці.

Михайло Шевченко

Михайло Шевченко

Також стало відомо, що згаданий ФОП Степаненко призупиняє будівельні роботи на арці, а мер міста Олександр Мамай також, як і лідери Штабу Супротиву, ініціює рішення про заборону на будівництво МАФів у Полтаві.

Нагадаємо, що опозиційні депутати полтавської міської ради, ряд громадських організацій та активістів організували в стінах міськвиконкому Штаб супротиву – громадську ініціативу, яка постала після кривавих сутичок, які відбулися 5 квітня поблизу арки «Газетний ряд».

Коментувати

1 Коментар
ВітаЛя
• 17:56 | 07 квітня 2017

Дайош екшн скучной полтавской жизни! Куда нести палатку?

Відповіcти
20 березня 2018
19 березня 2018