«Штаб Супротиву» збирає мітинг на підтримку відставки мера Полтави Мамая та його заступника Шевченка

10 квітня о 9.00 біля міської ради Полтави відбудеться мітинг, активісти якого вимагатимуть відставки мера Полтави Олександра Мамая та його заступника Михайла Шевченка. Активісти протесту наводять нові гучні факти, які стосуються діяльності очільників міста. За їх словами Шевченко готовий віддати частину території центрального ринку під новий торговий центр для кількох монополістів.

«Штаб Супротиву» збирає мітинг на підтримку відставки мера Полтави Мамая та його заступника Шевченка

«Штаб Супротиву» збирає мітинг на підтримку відставки мера Полтави Мамая та його заступника Шевченка

Активісти на вулицях Полтави розповсюджують агітаційні листівки, в яких вказано:

– Жадібність міського голови Мамая і його першого заступника Шевченка (БПП) повертає Полтаву в криваві 90-ті роки. Їх пристрасть до грошей переступає через інтереси громади. Таким чином, вони повертають кошти, які витратили на роздавання гречки і цукру. Чинуші ламають через коліно депутатів та пересічних громадян. Мало того, щоб здійснити свої плани вони ідуть на кровопролиття, залучаючи кременчуцьких тітушок. Як повідомило джерело з міської ради, Шевченко готовий віддати частину території центрального ринку під новий торговий центр для кількох монополістів, – сказано в агітаційних матеріалах.

Розповсюдженням агітації займаються представники громадської організації «Сокіл». В числі їх активістів молодь з Полтави, Чернігова, Києва, Львова.

У «Штабі» також апелюють до того, що кіоски та розважальні заклади псують історичний вигляд Полтави.

Нагадаємо, що опозиційні депутати полтавської міської ради, ряд громадських організацій та активістів організували в стінах міськвиконкому Штаб супротиву – громадську ініціативу, яка постала після кривавих сутичок, які відбулися 5 квітня поблизу арки «Газетний ряд».

Як писало видання «Коло», заступник міського голови Михайло Шевченко радив ФОП Степаненко найняти для охорони арки «Газетний ряд» представників фірми «Скорпіон 2016», що з міста Кременчук.

Михайло Шевченко заперечує свою причетність до цього конфлікту і говорить, що не знайомий і з представниками фірми «Скорпіон 2016», яку ФОП Степаненко найняв задля захисту будівельників, що працювали на скандальній арці.

Також стало відомо, що згаданий ФОП Степаненко призупиняє будівельні роботи на арці, а мер міста Олександр Мамай також, як і лідери Штабу Супротиву, ініціює рішення про заборону на будівництво МАФів у Полтаві.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: