«ШоУнас». Сесія: перезавантаження

0

У новому випуску проекту «Шоунас» Олена Кузіна та Ярослав Журавель спілкувалися з депутатами новоствореної більшості у міській раді.

Фракцій, які на цій сесії заявили про свій опозиційний курс, чотири. Це БПП «Солідарність», «Самопоміч», «Рідне місто» та СДП. І якщо СДП та «Самопоміч» усю каденцію проявляли опозиційну позицію щодо діючої влади, то зміна курсу «Рідного міста» та БПП відбулася зовсім нещодавно.
До цього рішення на сесіях приймали фракціїї Мамая, Матковського, Удовіченка та Білоножка. У народі цю коаліцію прозвали «ширка». І ось нарешті вона розпалася.

Здавалося б, після демаршу відносно до коаліції від Удовіченка, а потім і Матковського, позиція міського голови значно послабилася. Але допомога прийшла з неочікуваного боку. Фракція «Свободи», яка була одним з найбільших критиків діяльності міського голови, підставила йому своє дружнє плече.

На нинішній сесії розглянули 50 запитань. Деякі, спірні, зняли із порядку денного. Натомість депутати підтримали зміни до бюджету та ряд інших рішень. А потім міський голова заявив про “перезавантаження влади”, і депутати звільнили з посад заступників міського голови: Андрія Ляміна та Віталія Нікіпєлова, які є представниками фракції БПП. Також разом з колишнім першим заступником Михайлом Шевченком їх виключили з виконкому, а натомість затвердили нового його члена Олега Хардіна. Він представляє міжфракційну групу “Єдність”, яку очолює Оксана Деркач.

15 января 2019
14 января 2019