Школярам розповіли про правила безпеки

0

18 листопада полтавські рятувальники 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини влаштували для учнів 4-х та 9-х класів Полтавської гімназії №17 бесіду, яка стосувалась правил поведінки дітей у разі виникнення надзвичайної ситуації.

01

Фото: poltava.mns.gov.ua

Захід розпочався із демонстрації учням відеороликів, які підготували для них співробітники Служби порятунку «101». У відео йшлося про те, як потрібно діяти учням у разі виникнення пожежі, виявленні підозрілого предмету та інших надзвичайних ситуацій.

Уникайте натовпу, не чіпайте будь-які підозрілі предмети, адже терористи маскують вибухівку під побутові предмети та дитячі іграшки, у разі виявлення телефонуйте за номерами 101 або 102, попередьте про можливу небезпеку дорослих та людей, які поруч, позначте місце виявлення, – розповіли дітям рятувальники.

Рятувальники поінформували школярів про правила поведінки під час оповіщення населення. Також вони розповіли, що робити у випадках коли лунає сирена цивільної оборони «Увага всім!».

– Почувши сигнал, потрібно негайно увімкнути радіоприймач або телевізор. Вислухавши повідомлення – необхідно без паніки і метушні діяти у відповідності з отриманими вказівками, – повідомили рятувальники.

У ході бесіди особливу увагу було приділено правилам особистої та пожежної безпеки під час святкування Новорічних та різдвяних свят.

Наприкінці лекції рятувальники вручили дітям тематичні пам’ятки з інформацією про порядок дій під час виявлення підозрілого предмету, виникнення надзвичайної ситуації та проявів терористичного акту.

Юлія Злепко

14 липня 2018
13 липня 2018