Щербанівська ОТГ оголосила конкурс на розробку офіційної символіки громади

Трибуна
2018-10-23

Щербанівська сільська рада шукає творчих і креативних людей, як створять для ОТГ герб, прапор і гімн. Для цього оголосила конкурс.

Щербанівська ОТГ оголосила конкурс на розробку офіційної символіки громади

Щербанівська ОТГ оголосила конкурс на розробку офіційної символіки громади

Конкурс на розробку офіційної символіки Щербанівської ОТГ триватиме до 21 листопада включно. Взяти участь у ньому можна, заповнивши заявку на сайті сільської ради. Там же є змога ознайомитись з умовами та правилами конкурсу на створення гербу, прапору та гімну громади.

У Щербанівській ОТГ упевнені, що власна символіка не лише підкреслить унікальність громади. А й дозволить ефективніше та наочніше поширювати інформацію про Щербанівську громаду як культурний, історичний і туристичний край Полтавщини. Дасть змогу популяризувати край у туристичній сфері. Ну і, звичайно ж, зіграє свою роль у процесі самоідентифікації жителів громади.

– Ми позиціонуємо себе як зберігачів і хранителів традицій, історичної і культурної спадщини. Усе це намагаємось поєднати з туристичною привабливістю, рекреаційним потенціалом. Ну і, звичайно ж, куди кращій спортивній громаді Полтавщини без спорту, його розвитку і перспектив? – говорить голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик.

Конкурс проходитиме в чотири етапи:

1 – подача заявок на участь у конкурсі та виконання конкурсних робіт;

2 – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих;

3 – визначення комісією переможців;

4 – затвердження сесією Щербанівської сільської ради офіційної символіки.

У конкурсі можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи. Переможці отримають винагороду від Щербанівської сільської ради.

Заявку разом із конкурсною роботою треба подати або надіслати поштою до виконавчого комітету Щербанівської сільської ради на поштову адресу: 38750 вул. Центральна, 2, с. Щербані, Полтавський район, Полтавська область. Телефон: 098 830-59-44.

В електронному вигляді конкурсні заявки й роботи приймають на електронну скриньку silrada_sherbani@ukr.net з поміткою у назві теми листа «Герб та прапор Щербанівської сільської ради» або «Текст і музика гімну Щербанівської сільської ради».

Довідково: Щербанівська ОТГ утворилась 24 грудня 2017 року. До її складу увійшли дві сільські ради – Щербанівська й Тростянецька – та 15 населених пунктів. Розвиток і діяльність ОТГ гідно оцінили на обласному та державному рівні. Цього року Щербанівська громада стала першою в рейтингу серед ОТГ України з чисельністю населення більше 10 тис. жителів за динамікою надходжень місцевих податків і зборів.

Прес-служба Щербанівської ОТГ

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: