Ще одна особа постраждала від крижаної брили

0

У Полтаві мешканці знову страждають від крижаних брил, що падають із даху багатоповерхівок.

385193686

Вже втретє за зимовий період зафіксовано, як крижана брила травмувала перехожих. За офіційною інформацією відділу поліції в Октябрському районі, близько 10-ої години до них надійшло повідомлення про нещасний випадок.  На розі вулиць Рози Люксембург та Шевченка на жінку упала з даху багатоповерхівки крижана брила. Наразі, каретою швидкої допомоги її доставили до лікарні, де встановлюють ступінь тяжкості отриманих травм.

– Травмовано молоду людину зараз встановлюємо її особу. Поліція почала перевірку по цьому інциденту, опитують людей збирають інформацію про те, що ж там сталося.  Стосовно попереднього інциденту по вул. Жовтневій, де померла літня людина, там за фактом смерті відкрито кримінальне провадження, і в межах розслідування будуть встановлюватись всі обставини трагедії. А вже після завершення слідства, можна буде щось говорити додатково, – пояснив голова прес-служби УМВС в Полтавській області Юрій Сулаєв.

Нагадуємо, що у центрі Полтави 69-річній жінці на голову впала бурулька. У результаті тілесних ушкоджень жінка померла на місці, а також на вулиці Фрунзе, 22 лід з даху будинку травмував людину.

Олена Костиря

Коментувати

22 березня 2018