Шамота звинуватив Мамая за те, що звинуватив той Шамоту…

2

Поки Олександр Мамай через суд намагається поновитись на посаді міського голови, у Держреєстрі час від часу змінюється прізвище підписанта міськради.

Після чергового повернення Мамая до реєстру, секретар Полтавської міськради Олександр Шамота повідомив по тиск на керівника ГУНП в області Андрія Замахіна з боку Олександра Мамая та очільника СПУ Іллі Киви. Останні ж спростовують дану інформацію. Речник поліції області Юрій Сулаєв також спростував інформацію про здійснення тиску, щоправда, чи була хоч якась зустріч Андрія Замахіна із зазначеними особами, він не знає.

— Я би просив не втягували поліцію до політики. Поліція згідно з законом є поза політикою. Що стосується конфліктів політсил або інших ситуацій, то поліція не бере участі у цих процесах з’ясування відносин. Поліція розслідує заяви про вчинення кримінальних або адміністративних правопорушень. У такому випадку поліція буде розслідувати справу незалежно від того, яка це сторона — чітко відповідно до закону. Ми не оприлюднюємо ні особисту, ні конфіденційну інформацію. Щодо зустрічі, чи мала вона місце, то треба питати не мене. Я такої інформації не маю, — говорить Юрій Сулаєв.

Натомість Олександр Шамота знову заявив, що відповідні дії таки мали місце.

— Я дуже вдячний обом (Киві та Мамаю— ред.), що вони відреагували та підтвердили наші слова, адже якщо б нічого не було, то виправдовуватись не було б потреби. Є гарна приказка — «На злодії і шапка горить». Тому щодо факту їх перебування зранку в кабінеті начальника ГУНП — це 100% інформація. Я знаю, що ця зустріч відбувалась, і були спроби тиснути на начальника ГУНП. Для того, аби завести екс-міського голову Мамая до міської ради.  Як бачите, ні до чого вони не домовились. Все працює у штатному режимі, поліція діє в рамках закону. Згідно закону, виконуючим обов’язки міського голови є Шамота Олександр Сергійович. Внесення змін до реєстру є незаконним і реєстратор, який «це зробив», це підтвердив. Під час внесення змін він був на засідання Ірпінської міськради, про що свідчать його офіційні покази. Він фізично не міг цього зробити.

Тож хто зараз керує містом та має право підпису? Парадоксальні відповіді на ці питання надав сам Олександр Шамота.

— Згідно з реєстром, наразі право підпису у Мамая. Але зазначу: для того, аби мати право підпису, необхідно бути оформленим працівником ПМР. Наразі Олександр Мамай не має жодного відношення до міськради або виконкому. 20 вересня 2018 року громадянин Мамай отримав трудову книжку, про що є відповідний запис у журналі отримання трудових книжок. Сьогодні я зможу його показати. Наразі громадянин Мамай, окрім незаконного внесення в реєстр мінюсту, відношення до міської ради Полтави не має. Буде судове рішення на його користь — будемо визначатись, що далі робити.

Пізніше на офіційній сторінці Олександра Шамоти з’явився відповідний пост з фотографією книги обліку трудових книжок і вкладок до них.

15 февраля 2019
14 февраля 2019