Шамота запрошує перевізників до перемовин

Полтавські перевізники страйкують другий день поспіль. Містяни говорять про транспортний колапс. У той же час секретар міськради Олександр Шамота таки наважився на перемовини з перевізниками.

Шамота запрошує перевізників до перемовин

Після баталій на засіданнях транспортної комісії, коли члени фракції СДП висловлювали позицію проти будь-яких перемовин та підняття тарифів, сьогодні Олександр Шамота зробив заяву, що йде на поступки та готовий до діалогу. Про це він заявив на своїх сторінках у соцмережах Facebook та Telegram.

— Завтра я готовий розпочати відкритий діалог з перевізниками та громадою для обґрунтування своїх розрахунків перевізниками перш за все містянам. Під час цього діалогу перевізники мають продемонструвати усі складові тарифу і довести його обґрунтованість, а громада буде мати змогу дати оцінку справжності обрахунків. Іншого шляху не може бути. Для цього завтра о 15:00 запрошую перевізників із усіма розрахунками до зали засідань міської ради, а також запрошую громадськість та фахівців у сфері перевезень. Потрібно буде сидіти до ночі — будемо сидіти, треба буде ночувати в раді — мені не звикати, — йдеться у повідомленні.

Але при цьому Олександр Шамота ставить власну умову, без виконання якої не буде й перемовин.

— Для того, щоб суспільний діалог мав можливість відбутись, ЗАВТРА транспорт повинен виїхати на маршрути — шантаж залиште для інтриганів з Музею, — пише секретар міськради.

Також у своєму повідомленні він вибачився перед полтавцями за «тимчасові незручності» та «поведінку окремих чиновників». Виходячи з тексту посту, складається враження, що його позиція пов’язана з політичними амбіціями на наступні вибори.

— Впевнений, що оцінку на виборах ви дасте і захисникам простих людей, і інтриганам, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко неодноразово звинувачував Олександра Шамоту у популізмі та пов’язував його позицію з політичними амбіціями на наступні вибори, проте останній ці звинувачення заперечував.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Шо ж нас жде у вівторок….?

2019-05-12
Соля
Відповіcти
0

Головне -не здаваться! Без маршруток так добре,вулиці майже пусті, дихать легше.

2019-05-12
Ніка
Відповіcти
0

Подивимося як вони виїдуть,а ми не сідатимемо

2019-05-12
Ігор
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: