Сесію міськради знову перенесли через суд Мамая

Сьогодні у міськраді повинна була продовжитись позачергова сесія міськради, яку розпочали ще минулого тижня. Проте депутати знову вирішили перенести засідання.

Сесію міськради знову перенесли через суд Мамая

Сесію міськради знову перенесли через суд Мамая

Початок сесії призначили на 14-ту. Проте у цей час частина депутатів ще була зайнята на засіданнях профільних комісій. Через 10 хвилин секретар міськради оголосив перерву та зазначив, що голови фракцій йдуть на нараду щодо подальших дій. Після перерви депутати провели повторну реєстрацію.

Секретар міськради та голови фракцій визнали, що відповідне рішення пов’язане з рішенням суду про перенесення судового засідання по справі екс-керманича Полтави Олександра Мамая на середу 22 травня.

Оскільки судове засідання знову відклали, депутати висловили позицію про необхідність перенести сесію. Першою це запропонувала представниця фракції «Рідного міста» Світлана Нестуля.

— Я думаю, що ми готові збиратись до тих пір, доки не буде судового рішення, — заявила голова фракції Світлана Нестуля.

Голови інших фракцій рішуче її підтримали та зазначили, що готові збиратись стільки разів, скільки це буде необхідно, адже не бажають повертатись до «епохи розвалу ЖКГ». Очільник фракції ВО «Батьківщина» Олег Бєлоножко запропонував розмежувати питання порядку денного та скоріше акцептувати рішення щодо кредиту ЄБРР. Проте секретар міськради Олександр Шамота роз’яснив йому, що, оскільки суд ще не виніс рішення, то питання про відставку Мамая немає на порядку денному, тож розмежовувати немає чого. Також він зазначив, що раніше депутати ухвалювали аналогічні рішення, тож процедуру закупівлі вже запущено. Рішення про перенесення сесії було погоджено одноголосно. Надалі депутати надали слово містянам.

Секретар міськради офіційно оголосив перерву до 12-ї години 22 травня.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Такі чимал перерви)

2019-05-21
Дарина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: