Сесію міськради перенесли через суд Олександра Мамая

Після чотирьох годин очікування продовження сесії депутати знову оголосили перерву. Тепер до 14:00 понеділка — 20 травня.

Сесію міськради перенесли через суд Олександра Мамая

Нагадаємо, сьогодні вранці депутати міськради зібрали позачергову сесію, аби вирішити питання про гарантійні зобов’язання по інвестиційному проекту «Оновлення тролейбусного парку Полтави». Не затвердивши порядку денного, частина депутатів пересварилась з секретарем міськради Олександром Шамотою, звинувативши його у транспортному колапсі. Після чого у засіданні оголосили перерву до 14:00.

Потім перерву продовжили ще на годину. Вже о 15:40 депутати нарешті зібрались у залі засідань, аби офіційно перенести засідання на 14:00 20 травня. Оголошуючи це, Олександр Шамота зазначив, що депутатські комісії не встигли розглянути проект рішення «Про договір про погашення заборгованості перед територіальною громадою міста за виконання гарантійних зобов’язань». Проте у коментарі ЗМІ лідер фракції БПП у міськраді Андрій Матковський зазначив іншу причину: депутати чекають рішення суду у справі екс-мера Олександра Мамая.

Адже сьогодні у у Касаційному адміністративному суді Києва відбулося засідання по справі Олександра Мамая, який намагається поновитись на посаді міського голови. Але саме засідання фактично перенесли на понеділок, оскільки судді вимагають більше часу на ознайомлення з деталями справи.

У разі поновлення Олександра Мамая на посаді через рішення суду депутати готові повторно провести процедуру зняття міського голови за тією ж самою процедурою. На запитання, чи не діє міська влада всупереч рішення суду, Андрій Матковський нагадав журналістам про випадок у Сєвєродонецьку (Луганської області), коли міського голову відкликали 4 рази.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Аби повод, схавтилися зразу. стільки питань не вирішених,а в них то перерва по 2 часа,то переноси.

2019-05-16
Таїса
Відповіcти
0

А який зв’язок Мамая і колапсу,чого не обгорили закупку нових тролейбусів(

2019-05-16
Наталі
Відповіcти
0

А судді не знають деталей справи?

2019-05-16
Танюшка
Відповіcти
0

Давно про Мамая не чули) Де був,що робив)))

2019-05-16
Даяна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: