Сервіс «BlaBlaCar» впроваджує нову систему online-бронювання

Сервіс для здійснення міжміських поїздок «BlaBlaCar» оголошує про початок запуску в Україні системи онлайн-бронювання.

Бла

Про це йдеться у прес-релізі сервісу, передає Економічна Правда.

Як наголошується, на сьогоднішній день система онлайн-бронювання доступна для жителів більшої частини України, за винятком деяких східних і південних областей.

– Найближчим часом функціонал покриє всю Україну, а через деякий час буде впроваджена система оплати послуг сервісу, що зі свого боку означає ідентифікацію користувача через платіжні інструменти. Такий принцип вже працює практично у всіх західноєвропейських країнах, – йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, зареєстровані на сервісі BlaBlaCar користувачі зможуть вибрати водія, якому по дорозі за певними критеріями, в тому числі за вартістю поїздки, кількістю відгуків і статусом водія, маркою автомобіля і забронювати місце.

– Якщо раніше тільки водії мали можливість бачити профілі своїх майбутніх попутників, то з запуском системи онлайн-бронювання це зможуть зробити і пасажири, причому по кожній ділянці спільної поїздки, – зазначається у прес-релізі.

У прес-релізі також сказано, що тепер під час публікації своєї пропозиції про поїздку водій повинен буде обрати, в якому режимі будуть підтверджуватися запити на бронювання місць в його автомобілі: вручну або автоматично.

– У першому випадку йому доведеться самостійно підтверджувати кожен запит, дотримуючись встановленого потенційним попутником терміну очікування відповіді. У другому – водій буде лише отримувати повідомлення про нові бронювання, – повідомляє прес-служба.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: