Сергія Сінельніка знову відсторонили від посади: що кажуть у міськвиконкомі?

Печерський райсуд Києва ухвалив рішення про відсторонення від посади начальника УЖКГ Полтавського виконкому Сергія Сінельніка.

Сергія Сінельніка знову відсторонили від посади

Сергія Сінельніка знову відсторонили від посади

Зазначимо, це вже другий випадок, коли посадовця відсторонюють від виконання обов’язків. 22 лютого суд вже виносив постанову про його відсторонення до 29 березня. Після чого посадовець повернувся на займану посаду.

Сінельніка підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Відповідно до останньої ухвали, посадовця відсторонили до 3 липня включно. Наразі очільник УЖКГ відсутній на робочому місці, а його обов’язки виконує перший заступник начальника управління Костянтин Малько. Останній доповідав на ранковому засіданні виконкому 8 травня.

Ми поцікавились у профільного заступника міського голови, як він оцінює ситуацію, що склалася.

— Коментувати рішення суду я не можу. Є кримінальна справа, і наскільки мені відомо, слідчий звернувся до судді з клопотанням про відсторонення. Відповідно суддя це рішення задовольнив, потім пройшов термін і слідчий повторно звертався до суду, аби продовжити цей термін, але суддя відмовив. А через певний час інший суддя таки задовольнив клопотання. Коментувати такі рішення я не можу, але запевняю: ми будемо їх виконувати. На сьогодні Сінельнік відсторонений. Чи порушував він закон, скаже суд, коли закінчиться кримінальне провадження, — говорить Олексій Чепурко.

Він зазначив, що  відсторонення голови УЖКГ безумовно впливає на роботу всього управління. Проте влада вживає заходів, аби це не вплинуло на прибирання міста, капремонти та інші профільні питання.

— Якщо суд винесе вирок, чи він сам (Сінельнік — ред.) напише заяву на звільнення, то так, його буде звільнено. Але наразі підстав для цього немає. Чим це завершиться — побачимо згодом, — додав профільний заступник.

Олексій Чепурко зазначив, що у грудні 2018 – січні 2019 Державна аудиторська служба України здійснювала перевірку УЖКГ Полтави, і не виявила порушень, про які говорить слідчий по цій справі. Цього року Державна аудиторська служба України проведе перевірку ряду комунальних підприємств міста.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про те, що дружина начальника управління ЖКГ виконавчого комітету Полтавської міськради Сергія Сінельника отримала кілька підрядів від управління освіти того ж виконкому.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

если уж наши провоохранители взялись, то точно рыльце в пушку…

2019-05-08
Марина
Відповіcти
0

А хто і на яких правах його поновив? Думали виправиться?Ха!

2019-05-08
Софа
Відповіcти
0

Треба ставить нормального адекватного управлінця і ні на чию роботу вона не вплине. А поновлювать,то не вихід!!!

2019-05-08
Вероніка
Відповіcти
1

Останні новини:

Читайте також: