Сергій Каплін про  телескандал: «Винні мають  бути покарані»

0

Днями телеканал «Інтер» вкотре опинився в епіцентрі скандалу. Цього разу приводом стала лайка шеф-редактора Марії Столярової, яка потрапила до прямого ефіру під час трансляції випуску «Подробности недели».

Під час транслювання сюжету про Небесну сотню Столярова в нецензурній формі висловилась і це потрапило до прямого ефіру.

Конфлікт набрав широкого розголосу в Інтернеті. Редакція «Трибуни» вирішила поцікавитися у нардепа від Полтавщини Сергія Капліна, чи буде він з’являтися в ефірах проектів телеканалу, враховуючи те, що раніше він брав участь у них.

maxresdefault

По-перше мене вже давно не запрошують на ефіри Інтеру. Ні на «Подробности», ні на «Чорне дзеркало» вже протягом року, а може навіть  більше. Це пов’язано з моєю боротьбою, власне, і через запити, і через різкі виступи, і через, в цілому, олігархічний режим  у країні. По-друге, звичайно я не можу заборонити редакторам «Подробностей», під час роботи над сюжетами з якихось певних приводів, брати інтерв’ю у моїх колег по партії, або  у мене.

У нас давно серйозний конфлікт. Особливо після голосування по блоку, яке дало можливість продовжити мандат Яценюку, конфлікт ще більше посилився. Тож це питання не зовсім до мене, а до людей, які живуть на цьому ток-шоу.

Також нардеп розповів про  своє  ставлення до конфлікту навколо телеканалу загалом:

– В цілому там наступна ситуація: ми повинні навчитися жити по закону. Якщо є заява журналістки,  яка, до речі, зі слів «Інтеру»,  не має  відношення до «Інтеру» (це аутсорсингова компанія, на якій вона оформлена і працює), ми повинні збиратися до прокуратури, до Служби безпеки України. Вони повинні робити відповідні висновки і ми повинні ними керуватися. Ну, а «Інтер» повинен зважати на важливість  цієї ситуації для себе в медійному, маркетинговому плані і робити відповідні кадрові рішення та чекати відповідної реакції суспільства. Цю істерію потрібно припинити,  винні мають  бути покарані.

 Юлія Злепко

Коментувати

19 березня 2018