Сергій Бубка нагородив полтавку за “Дебют в спортивній журналістиці”

2

9 лютого президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, Олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан та голова Комісії НОК України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» Олег Волков вручили нагороди переможцям XV Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та IX Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії.

Screenshot_28

Фото: http://noc-ukr.org

Наша колега полтавська журналістка Юлія Логвиненко отримала нагороду у номінації «Дебют в спортивній журналістиці». Серед 11 номінацій, номінація “Дебют…” виявилась  найпопулярнішою, а тому Юлі довелося змагатися із майже 20 конкурентами.

Screenshot_26

Фото: http://noc-ukr.org

Для мене це повна несподіванка, адже я роблю  свою  програму самотужки і тому ніколи не думала, що  вона може позмагатися із такими спотивними редакціями як у Львові чи Тернополі, де над  програмами трудяться цілі колективи. Нагороди вручав Сергій Бубка – дуже приємна особистість, – ділиться враженнями Юля, – Також нам показали музей Олімпійського комітету, де зберігаються прапори із Лондона, з минулих  Олімпійських ігор,  факели,  які несли на Олімпіаді в Пекіні. Наразі дуже багато  позитивних  емоцій.

Юлія Злепко

Коментувати

2 Коментарів
гість
• 19:48 | 10 лютого 2016

Порадіймо за молоді таланти та професійні програми на місцевому телебаченні!
Браво, Юлія!

Відповіcти
ольга
• 18:58 | 10 лютого 2016

Вітаю, Юлю! Молодець!

Відповіcти
19 березня 2018