Сепаратист, затриманий на Київському вокзалі, є мешканцем Полтави

18 травня близько 20.00 у Полтаві на Київському вокзалі співробітники поліції та Служби безпеки України затримали пасажира потягу «Констянтинівка – Київ», який у нетверезому стані демонстрував пасажирам прапор так званої «Донецької народної республіки» та висловлював думки, спрямовані на підтримку терористичних формувань.

ДНР

Детальну інформацію про чоловіка та ситуацію із його затриманням журналістам «Трибуни» розповів прес-офіцер полтавської поліції Юрій Сулаєв.

– У поліцію зателефонували люди, які розповіли, що у вагоні їде людина, яка агресивно себе поводить, прославляє ДНР- ЛНР. За тим була проінформована Служба Безпеки України, і близько 20 години правоохоронці зняли цього чоловіка з потяга. Виявилося, що він є мешканцем Полтави, приватним підприємцем, який їздив на окуповану території до своїх родичів, – розповів Сулаєв.

Працівник прес-служби Поліції також додав, що чоловік був у нетверезому стані, і чітко не міг пояснити хто він, і де знаходиться. Тож правопорушника було доставлено у наркологічний диспансер, а також встановлено його особу.

Поліція кваліфікує ці дії, як порушення дрібне хуліганство і появу у громадському місті в нетверезому стані.

Оцінку його сепаратистським діям та висловлюванням буде надавати Служба безпеки України.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

порубать

2016-05-19
царь
Відповіcти
0

я надеюсь его хоть отпи**или нормально

2016-05-19
жесть
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: