СБУ затримала на хабарі топ-менеджера полтавської філії “Укрексімбанку”

У Києві СБУ затримали на хабарництві одного з керівників та юристконсульта полтавської філії «Державного експортно-імпортного банку України».

1
Правоохоронці встановили, що зловмисники вимагали 60 тисяч доларів США від бізнесмена за укладання договору на продаж майна однієї з колишніх фабрик у Полтаві, яке перейшло у власність банка. Офіційну вартість комплексу за документами вони знизили на суму хабара.

13934786_1804357436460920_5721381888656011273_n
Співробітники спецслужби спільно з Генеральною прокуратурою затримали працівників «Укрексімбанку» в центрі столиці під офісом нотаріуса, де вони оформлювали оборудку з продажу фабрики за заниженою вартістю.


У рамках відкритого кримінального провадження хабарникам оголошено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

є

Нагадуєм, нещодавно співробітники СБУ спільно з військовою прокуратурою у Котельві, що на Полтавщині затримали особу, яка мала російське громадянство та проходила військову службу на боці окупантів. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Як установили у ході слідства, одразу після незаконної анексії Криму, жінка дезертирувала та перейшла на бік окупантів. Вона перебувала у Криму ще з 2013 року, де проходила військову службу. Військова частина знаходилася у Севастополі. Мешканка Полтавщини проходила службу на посаді механіка радіорелейної станції. Після захоплення півострову жінка отримала громадянство Росії та перейшла на військову службу до окупантів.

Співробітникам спецслужби стало відомо, що колишня військовослужбовець ЗСУ наприкінці липня приїхала до батьків на Полтавщину. Для вільного пересування країною, жінка збиралася отримати український паспорт на інше прізвище.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: