СБУ та Генпрокуратура обшукують офіс «Укргазвидобування» у Полтаві

8 лютого, співробітники Служби безпеки України та Генеральної прокуратури проводять обшуки в полтавському та київському офісах ПАТ «Укргазвидобування» у Полтаві та Києві.

Укргазвидобування

Про це повідомляє видання Економічна правда.

– З ранку в офісі УГВ обшуки СБУ і ГПУ – в Києві та Полтаві. Крім того, як зазначає джерело, працівники СБУ та ГПУ прийшли з обшуком додому до одного з директорів, – сказано у повідомленні.

Крім того, у Економічній правді пишуть, що з ранку силовики прийшли додому з обшуком мінімум до одного з наших директорів.

– Справа про закупівлю охоронних послуг у компаній, які працюють вже давно – ще до нас. З’ясовуємо, що і як, – пишуть журналісти.

Як відомо, раніше голова ПАТ «Укргазвидобуванння» Олег Прохоренко заявив, що невідомі люди збирають про нього інформацію приватного характеру.

Публічне акціонерне товариство «Укргазвидобування» вертикально інтегрована компанія з замкнутим циклом виробництва — від пошуку та розвідки родовищ нафти і газу, їх розробки, а також видобутку, транспортування, переробки вуглеводневої сировини і реалізації нафтопродуктів.

ПАТ «Укргазвидобування» (до грудня 2012 року ДК “Укргазвидобування”) була створена в липні 1998 року в наслідок реорганізації АТ «Укргазпром». До складу, тоді ще, ДК «Укргазвидобування» увійшли газовидобувні підприємства та структурні підрозділи АТ «Укргазпром».

ПАТ «Укргазвидобування» веде розробку газових, нафтогазових і нафтогазоконденсатних родовищ в Харківській, Полтавській, Сумській, Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській та Волинській областях. Геологорозвідувальні роботи компанії з пошуку нових родовищ вуглеводнів ведуться в Дніпровсько-Донецькій западині, у Карпатському регіоні.

Сьогодні ПАТ «Укргазвидобування» – основна компанiя з видобування природного газу i газового конденсату в Україні. У 2015 році підприємствами Компанії видобуто 14, 528 млрд м3 газу, що складає 75% видобутку в Україні. До складу Компанії входить 10 філій, в тому числі: 3 газовидобувнi управління, управління з бурiння свердловин, управлiння з переробки газу i газового конденсату.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

давно пора

2017-02-08
Руслан
Відповіcти
0

Снова ищут зелень в сейфах

2017-02-08
Фискал
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: