СБУ прикрила конвертцентр, що відмивав гроші військової частини на Полтавщині

Співробітники Служби безпеки України та працівники фіскальної служби вивили та припинили роботу конвертаційного центру, через який відмивалися гроші однієї з військових частин. Центр діяв у місті Кременчук.

СБУ 1

Про це повідомили у прес-службі СБУ.

Уже відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України. Мова йде про привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Такі дії караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

– Організатори надавали низці місцевих комерційних структур послуги з переведення коштів у готівку та мінімізації податків через укладання фіктивних договорів на виконання будівельних робіт. Співробітники спецслужби задокументували, що серед «клієнтів» конверту була одна з військових частин, яка замовила неіснуючі роботи на двісті тисяч гривень, – сказано у повідомленні СБУ.

За попередніми оцінками, з початку року конвертцентр встиг «відмити» понад двадцять два мільйони гривень.

СБУ 3

Під час обшуків в автомобілі організатора та офісі «конверту» правоохоронці вилучили більш ніж двісті тисяч гривень, бухгалтерську документацію, яка доводить здійснення протиправних оборудок, та печатки фіктивних підприємств. Заблоковано десять банківських рахунків фірм, які обслуговували конвертцентр.

Під процесуальним керівництвом прокуратури тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності осіб, причетних до розкрадання коштів військової частини.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

ничё себе сколько бабла. ЧЕТВЕРТОВАТЬ

2016-06-08
Виктор
Відповіcти
0

А куда потом эти все деньги пойдут??

2016-06-08
Самсон
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: