Сбербанк офіційно заявив про вихід з українського ринку

1

Російський Сбербанк офіційно заявив про вихід з українського ринку, повідомляє прес-служба банку.

Сбербанк офіційно заявив про вихід з українського ринку

Сбербанк офіційно заявив про вихід з українського ринку

-Події останнього місяця – введення санкцій РНБО, а також агресивні і наполегливі дії з боку “Національного корпусу” активізували переговорний процес з покупцем активу Ощадбанку в Україні, – пишуть в прес-релізі.

Банк відкрито заявив про свою готовність коректно вийти з українського ринку, при цьому максимально захищаючи інтереси українських клієнтів і співробітників.

У контексті цих зобов’язань, 27 березня 2017 року Ощадбанк оголосив про укладення юридично зобов’язуючого договору про продаж ПАТ “Сбербанк” (Україна) консорціуму іноземних інвесторів.

-З новими акціонерами банк продовжить розвиток в Україні, виконуючи всі зобов’язання перед клієнтами і зберігаючи високу якість сервісу, – додали у прес-релізі.

Нагадаємо, що 15 березня Президент України ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” щодо російських банків. А 6 квітня НБУ повідомив. що може послабити обмеження щодо діяльності державних російських банків лише у разі поліпшення ситуації з безпекою.

Коментувати

1 Коментар
Деня
• 08:37 | 10 квітня 2017

Правильно, уходите, гости дорогие. Пора домой.

Відповіcти
20 березня 2018
19 березня 2018