Савченко про загрозу воєнного стану в Україні (відео)

Сьогодні, 2 серпня, відбулася прес-конференція народного депутата України, члена ПАРЄ, колишнього політв’язня у Росії – Надії Савченко.

http://photo.unian.net

На дійстві Савченко згадала про загрозу воєнного стану в Україні. Вона зауважила, що повинна пояснити людям, що таке воєнний стан і чим це обернеться для українців:

– Так, у нас війна, а не АТО. І не громадянська, а з Росією. Така війна у нас уже триває два роки. Вона не почалася тепер, а почалася в 2014 році захопленням Криму Росією, – розпочала Савченко.

Савченко додала, що невдоволення народу українською владою зростає і в країні можливі перевибори, або черговий Майдан. Саме це, на думку нардепа, налякало владу.

– То чому ж два роки українська влада говорила, що у нас антитерористична операція, а тепер хоче ввести воєнний стан. Тому що під час АТО не обов’язково розривати власні бізнес-стосунки з Росією, а от по війні з ворогом треба.

Вона зауважила, що Парламент так і не спромігся провести Закон про українську культуру в медіапросторі. Ще складніше стало питання з його виконанням:

– Майже всі телерадіоканали, як майже і всі депутати Верховної Ради, куплені олігархами. Хіба комусь не видно, що весь Київ завішено банерами концертів російських артистів, в той час як росіські солдати вбивають наших людей. Все, що змогли зробити своєю безтолковою риторикою наші крикуни псевдо-націоналісти – це розхитати взаємовідносини між українцями в такий непростий час. Так само, як і не продуманою декомунізацією, розпочатою із спізненням у 25 років і витратою на неї великих коштів під час економічної кризи.

Савченко зазначила, що воєнний стан в країні заморозить будь-які видатки на науку і культуру.

Надія Савченко розкритикувала стан одягу українських бійців:

– В такому одязі й добу витримати тяжко.

Більше з прес-конференції – у відео:

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Все знают, что это война, для этого не нужно устраивать пресс-конференцию

2016-08-02
grom
Відповіcти
0

We have no guarantee that the Iraqi govt will in fact hand over the shrine to some innaetrtional body, such as UNESCO. But if they do, then there's another problem. How can we trust any international body?? Does any reasonable person, particularly a Jew, trust the UN or any of its subsidiary bodies??

2016-08-09
Boss
0

Останні новини:

Читайте також: