«Савченко приїхала, світло зникло». Як проходить підрахунок голосів на ОВК №151

19 липня 2016 року в приміщенні окружної виборчої комісії №151, що в Лохвиці під час підрахунку голосів зникло світло. За кілька годин до цього на території ОВК прибула нардеп Надія Савченко, а також надійшло повідомлення про чергове «замінування» будівлі.

Савченко Лохвиця

Про такий розвиток подій повідомляє мережа «Опора».

– Під час перерахунку голосів з деяких виборчих дільниць на ОВК вимкнули світло. Членам комісії лишилось перерахувати голоси виборців з однієї дільниці. Станом на 22:15 енергопостачання не відновилось. Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, близько 21:50 в приміщенні окружної виборчої комісії зникло світло. Більшість членів ОВК залишили свої місця. Комісія мала перерахувати останню голоси виборців з останньої дільниці, – сказано у повідомленні.

Окрім того, що за кілька годин до цього до ОВК приїхала народний депутат від ВО «Батьківщини» Надія Савченко. Вона стала вже четвертим нардепом, котрі стежать за підрахунком голосів в ОВО №151. Усі представляють партію «Батьківщина». Раніше до ОВК прибули Іван Крулько, Сергій Євтушок та Ігор Луценко.

Протягом дня двічі надходило повідомлення про замінування приміщення ОВК. Останній раз «мінували» комісію близько 21:00. Крім цього, кандидат Валентин Манько виступав з вимогою перерахунку голосів на всіх дільницях.

Нагадаємо, ОВК назначила перерахунок голосів виборців з семи дільниць. Станом на 22:00 опрацьовано 99,53% протоколів. Лідирує кандидат від ВО «Батьківщина» Руслан Богдан – 21,8%. На другому місці самовисуванець Олексій Рябоконь – 16,78%.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Совпадение?
Не думаю…

2016-07-20
жокей
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: