Рятувальники та Полтавська ОДА підписали угоду, за якою пожежники швидше прибуватимуть на виклик

Катерина Шевелєва
14:08 | 04 серпня 2016
0

Безпека громади має бути у кожному місті, вважає голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін. Саме тому сьогодні він разом з головою Полтавської ОДА Валерієм Головком підписали меморандум про співпрацю.

IMG_4797

На початку заходу, Валерій Головко запевнив, що предмет цієї зустрічі дуже важливий та просте. А саме -підписання меморандуму в рамках співпраці з ДСНС України, а також продовження реформи децентралізації місцевого самоврядування і територіально-об’єднаних громад Полтавської області.

– Полтавщина є регіоном, який рухається в реалізації реформ. Вона в п’ятірці кращих областей. По оцінкам служби надзвичайних ситуацій ми теж маємо певні досягнення і в напрямку цивільного захисту, – додав Головко.

IMG_4931

Наступним слово взяв голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін. Він запевнив, що безпека громади повинна бути у кожному місті:

– Так, звичайно, дуже важливо для громади – це соціально-економічний розвиток. Я всіх закликаю – для того, щоб нормально був соціально-економічний розвиток громади, на перше місце треба ставити безпеку наших громадян.

IMG_4818

Він додав, що підписання меморандуму проходить в рамках децентралізації та адміністративно-територіальної реформи.

Як зазначається у підписаному документі, на території двох об’єднаних територіальних громад до грудня 2017 року буде реалізовано пілотний проект, який передбачає побудову і влаштування системи оперативного управління ланкою єдиної державної системи цивільного захисту. Час прибуття на місце надзвичайної події буде скорочено й не перевищуватиме 20 хвилин. Чечоткін додав, що наразі, на жаль, цей норматив часто не виконується.

Відео: Сергій Котелевець

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: