Росія атакувала військові кораблі України в Азовському морі: що відомо станом на зараз

25-го листопада представники РФ атакували 3 українські кораблі в Азовському морі, захопивши в полон їхні екіпажі. Поранені декілька військових. Що відомо станом на зараз?

Росія атакувала кораблі України на Азовському морі: що відомо станом на зараз

Росія атакувала кораблі України на Азовському морі: що відомо станом на зараз

О 00:00 понеділка РНБО скликала позачергове екстренне засідання та запропонувала Верховній Раді розглянути питання про введення воєнного стану на 60 днів. Рішення про це Парламент має розглянути на позачерговому засіданні сьогодні о 16:00. Зазначимо, що у РНБО це рішення підтримали всі.

Секретар РНБО Олександр Турчинов каже, що у разі введення воєнного стану його можна буде скасувати у будь-який час.

У свою чергу голова Національного банку Яків Смолій заявив, що рішення, які будуть прийняті, ніяким чином не вплинуть на роботу банківської системи. Банківські відділення і офіси будуть працювати у звичайному режимі.

Засідання РНБО

Засідання РНБО

Голова державної прикордонної служби Петро Цигикал оголосив про перехід на посилений режим охорони кордону та запропонував обмежити в’їзд в Україну деяким категоріям громадян РФ.

У РНБО також заявляють, що у разі введення воєнного стану свободу слова обмежувати не будуть.

У Генштабі ЗСУ заявили, що Головнокомандувач ЗСУ віддав розпорядження щодо приведення з’єднань і частин Збройних Сил України у бойову готовність — «повна».

Міністерство Закордонних справ України звернулося до наших союзників та партнерів вжити усіх необхідних заходів для стримування агресора, у тому числі через застосування нових та посилення існуючих санкцій, а також надання Україні військової допомоги для захисту територіальної цілісності та суверенітету України в рамках міжнародно визнаних кордонів.

Представник Уповноваженого з прав людини в Луганській і Донецькій областях Павло Лисянський у себе на сторінці Facebook повідомив, що російські ЗМІ поширюють фейкову інформацію про обстріл з важкої артилерії окупованої території Донецької області з боку української армії. Місцеві жителі інформацію щодо обстрілів не підтвердили.

Як реагують світові медіа на ситуацію, можна прочитати за посиланням.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Ну от і вєнний стан на 30 днів, хоча є і гарна новина – Полтавщину оминули.

2018-11-28
Микола
Відповіcти
0

Наближаються довгоочікувані 16.00. Яке чудо зараз трапиться?

2018-11-28
Іво
Відповіcти
0

Цілий день обговорюється тема запровадження воєнного стану, хто все це підлаштував, для кого це піар,що говорять у змі , а в цей час 23 хлопця у полоні і чогось про них не дуже згадують.

2018-11-28
Влад
Відповіcти
0

Що ж це робиться? Коли все це закінчиться?(

2018-11-26
Вола
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: