Колишнього керівника ДАІ в Полтавській області Петра Блажівського оголосили у розшук

25 грудня Октябрський районний суд міста Полтава повинен був провести слухання по справі колишнього очільника ДАІ в Полтавській області Петра Блажівського. Його звинувачують за вимагання хабарів у великих розмірах, а самі слухання по справі тривають вже близько року.

IMG_2110_1500x1125

Вже вдруге притягнутий не з’явився на суд, з невідомих причин. Минулого разу, 22 грудня, суддя задовольнив клопотання прокурора Віталій Бойко про примусовий привід Блажівського на засідання. Однак цього разу суд проігнорував і його захисник Ігор Коріньков.

Була заява від його брата, що нібито Петра Блажівського викрали о 5 ранку, 22 грудня. Безпосередньо перед судовим засіданням. З цього приводу поведено комплекс заходів, оперативних та слідчих дій, в результаті яких версію про викрадення спростували, – Прокурор Віталій Бойко.

IMG_2108_1500x1125

Доказом цього служать вилучені прокуратурою відеозаписи прибудинкових територій, де чітко зафіксовано, що Петра Блажівського ніхто не викрадав та ніхто його нікуди не відвозив. Обшуки житла обвинуваченого та допит всіх осіб, які проживають за адресою обвинуваченого також нічого не підтвердили. Тому кримінальне провадження про викрадення, було закрито за відсутністю доказів.

Місце знаходження обвинуваченого наразі не встановлено.

У зв’язку з цим суддя Віталій Микитенко постановив оголосити колишнього очільника ДАІ в Полтавській області у розшук. Проведення якого доручили прокуратурі Полтавської області та СБУ Полтавської області.

Запобіжний захід, покарання, для Петра Блажівського необхідно обирати за участі захисника. однак через відсутність представників захисту у залі суду питання залишилось не вирішеним.

Прокурор повідомив, що їм буде надіслане відповідне повідомлення про наступне засідання, і якщо ті не з’являться на слухання, замість них до справи залучать захисників з центру зайнятості.

Наразі є всі підстави, щоб близько 10 мільйонів гривень застави були зараховані в дохід державі. З цього приводу планують подати клопотання, щодо їх перерахування до державного бюджету України, але його потрібно розглядати також за участі захисників, тому на даний час його не можливо було подати.

IMG_2106_1500x1125

Зараз є всі докази того, що Петро Блажівський умисно ухиляється від суду, – зазначив прокурор Віталій Бойко.

Розгляд знову відклали до 28 грудня для вирішення заявлених клопотань.

Олена Костиря

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: