Родини АТОвців претендують на земельні ділянки на території міста

Голова ГО «Полтавські родини полеглих захисників» Ігор Мочалов звернувся до міської влади з проханням посприяти у отриманні землі на території міста.

Зазначимо, закон україни «про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»  передбачає першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва для учасників ато та оос.

Голова комісії Олександр Кісільов звернувся до представників райрад міста з запитанням щодо кількості вільних земельних ділянок на території районіів. як виявилось, на території Київського та

Подільського районів не залишилось вільних земельних ділянок. Отримавши вичерпну відповідь від представників рад, Кісільов повідовив Мочалову, що наразі виділити відповідні земельні ділянки неможливо, проте зазначив, що при проведенні інвентаризації можливо знайдуться якісь інші вільні ділянки, проте їх навряд вистачить на всіх. Як варіант вирішення ситуації, родинам АТОвців порадили самотужки шукати вільні ділянки та звертатись до влади вже з конкретними пропозиціями.

Вадим Ямщиков став на сторону громадян та заявив, що міська влада принципово повинна всерйоз зайнятись питанням щодо виділення землі родинам АТОвців. Також депутат впевнений, що в місті все ще є вільні ділянки.

Головний спеціаліст Держслужби у справах ветеранів та учасників бойових дій Олександр Алієв запропонував додати на сайт міськради спеціалізований розділ для полегшення моніторингу земельних ділянок.

Наразі ж родинам АТОвців залишається очікувати наступної інвентаризації чи самостійно шукати земельні ділянки.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Шо значить самим шукать? Положено землю то хай дають.

2019-06-24
Танюшка
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: