Ринок на Мотелі вже кілька років заважає місцевим мешканцям

5

Через високу щільність забудови ринку на Мотелі пожежники не зможуть загасити пожежу у прилеглих будинках. Про це заявили мешканці вулиці Грушевського на засіданні постійної містобудівної комісії.

Окрім щільної забудови району, мешканці жаліються на підприємців, що працюють на ринку та його керівництво. За словами мешканців кількох будинків, директор ринку Віктор Бажан не бажає йти на контакт з місцевими.

— Влітку, починаючи з 5 ранку, постійно їздить транспорт, розгружують товари, ящики. І все це відбувається до 23 години вечора. На території ринку працює велика кількість «наливайок», постійний галас, сміття, яке ніхто за собою не прибирає. Під вікнами взагалі незаконно встановили МАФи зі столиками, де розпиваються алкогольні напої. Норми будівництва взагалі не дотримуются. У разі необхідності – пожежний автомобіль до нас не проїде. Так більше, влаштували «імпровізований» туалет прямо біля наших помешкань. Всі продавці в один голос кажуть: ми за торгове місце заплатили адміністрації, і йти не будемо, — повідомила голова місцевого ОСББ Світлана.

Також жінка зазначила, що проблема існує вже багато років, але досі ані міська влада, ані поліція ніяк не відреагували на чисельні скарги.

—Проблема ринку на Мотелі — це проблема всіх ринків. Якщо складатиметься відповідна комісія, то я однозначно не проти увійти до її складу, — заявив Вадим Ямщиков.

Обговоривши основні засадницькі умови діяльності комісії, депутати одноголосно прийняли рішення про її утворення.

11 декабря 2018