Ринок на Мотелі вже кілька років заважає місцевим мешканцям

Владислав Башук
19:12 | 05 грудня 2018
7

Через високу щільність забудови ринку на Мотелі пожежники не зможуть загасити пожежу у прилеглих будинках. Про це заявили мешканці вулиці Грушевського на засіданні постійної містобудівної комісії.

Окрім щільної забудови району, мешканці жаліються на підприємців, що працюють на ринку та його керівництво. За словами мешканців кількох будинків, директор ринку Віктор Бажан не бажає йти на контакт з місцевими.

— Влітку, починаючи з 5 ранку, постійно їздить транспорт, розгружують товари, ящики. І все це відбувається до 23 години вечора. На території ринку працює велика кількість «наливайок», постійний галас, сміття, яке ніхто за собою не прибирає. Під вікнами взагалі незаконно встановили МАФи зі столиками, де розпиваються алкогольні напої. Норми будівництва взагалі не дотримуются. У разі необхідності – пожежний автомобіль до нас не проїде. Так більше, влаштували “імпровізований” туалет прямо біля наших помешкань. Всі продавці в один голос кажуть: ми за торгове місце заплатили адміністрації, і йти не будемо, — повідомила голова місцевого ОСББ Світлана.

Також жінка зазначила, що проблема існує вже багато років, але досі ані міська влада, ані поліція ніяк не відреагували на чисельні скарги.

—Проблема ринку на Мотелі — це проблема всіх ринків. Якщо складатиметься відповідна комісія, то я однозначно не проти увійти до її складу, — заявив Вадим Ямщиков.

Обговоривши основні засадницькі умови діяльності комісії, депутати одноголосно прийняли рішення про її утворення.

Залишити відповідь
Коментувати

7 Коментарі

А еду после работы где покупать,? В АТБ?

07:49 | 06 Грудня 2018
Костя.
Відповіcти
0

Пригласите рынок к себе под дом, в свой двор, на свой этаж…. Почему только жители первых этажей двух домов должны страдать, а вы или к себе на этаж или в соседние дома – очень удобно! Не у вас же вытоптанные клумбы, нассано под балконом спальни, газуют машины, галдят базарники, вонь, гниль, сырое мясо, рыба, бардак и ни лучика солнечного света!

19:37 | 14 Грудня 2018
Лина
0

Ну от візьміть ринок на Оптиці – він зачиняється і там ніхто не ходе, а не те що п’є, шумить та розкидає мусор. Інше діло у нас АТБ! Отам двіжняк. Комісію по АТБ треба.)))

22:33 | 05 Грудня 2018
Василина
Відповіcти
0

Так на Мотелі в нас і ринок,і АТБ поряд!!!Ото двіжуха!!!(((АТБ взагалі недоторканне,стикались….знаемо…

15:59 | 15 Грудня 2018
Нана
0

Це дійсно проблема: для когось-бізнес, а для когось порушення спокою. Ми йдемо лодому відпочити, а не слухати крик,шум,гам.

22:29 | 05 Грудня 2018
Володя
Відповіcти
0

А больше им ничего не мешает?

21:59 | 05 Грудня 2018
Игорь
Відповіcти
0

Очень мешает, например выращивание Бажаном В.В. свиней, кур, уток и т.д. под окнами дома

10:45 | 07 Грудня 2018
Светлана
0

Останні новини:

Читайте також: