РФ вимагає від України компенсації за проведення декомунізації

Трибуна
2016-05-21
1

Росія хоче отримати від України компенсацію за проведене перейменування міст у зв’язку з законом про декомунізацію . Відповідну заяву журналістам зробив міністр транспорту цієї країни Максим Соколов.

Максим Соколов Фото:mintrans.ru

Максим Соколов Фото:mintrans.ru

Міністр транспорту Росії впевнений, що Україна повинна оплатити внесення змін до міжнародних кодів після перейменування міста Дніпропетровська в Дніпро. Про це передає «ТАСС».

Соколов сказав, що змінити ім’я – це дорогий захід – і за це, на його думку, повинен нести відповідальність ініціатор звернення. За його словами, Росія готова внести зміни в свої картографічні джерела і бази даних, «якщо всі витрати по лінії міжнародних кодів будуть врегульовані».

Як пояснив журналістам глава Росавіації Олександр Нерадько, зміни в авіаційний міжнародний код аеропорту поки не внесені. «Вони можуть змінити назву міста, але не поміняти назву аеропорту і абревіатури. Може, вони одумаються і підуть на скорочення витрат», – заявив він.

19 травня Верховна Рада в рамках декомунізації перейменувала місто Дніпропетровськ на місто Дніпро, а Комсомольськ на Горішні Плавні.

Наступного дня і голова Полтавської Обласної державної адміністрації підписав розпорядження про перейменування вулиць міста Полтава, які мають комуністичні назви. Остаточні варіанти змін назв найбільших вулиць Полтави – Жовтневої, Фрунзе, Леніна, а також інших топонімів голова ОДА пообіцяв оприлюднювати з понеділка.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Ватники совсем охренели уже

2016-05-21
Енотик
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: