Реєстрація договорів оренди землі відтепер доступна онлайн

1

Мінюст презентував нову електронну послугу з реєстрації договорів оренди земель сільськогосподарського призначення у режимі онлайн.

Реєстрація договорів оренди землі відтепер доступна онлайн

Реєстрація договорів оренди землі відтепер доступна онлайн

Про це повідомляє прес-служба Міністерства.

– Для того, щоб зареєструвати підписаний контракт, достатньо завантажити сканкопію угоди про оренду землі сільськогосподарського призначення та підписати ці дані власним електронним цифровим підписом.

Наталія Бернацька, перший заступник міністра юстиції

Крім цього, вона звернула окрему увагу на те, що під час реєстрації договору відбуватиметься онлайн обмін інформацією із базою даних Держгеокадастру, що дасть можливість перевіряти наявність відповідної земельної ділянки у базі ДЗК.

У свою чергу, перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк зазначив:

– Запуск онлайн-реєстрації  договору оренди земельної ділянки – це вдалий приклад того, як багаторічну проблему можна вирішити впровадженням технічного рішення, завдяки політичній волі залучених державних відомств, не вдаючись до складних та розтягнутих в часі процедур внесення змін у нормативно-правові акти. Ця електронна послуга за своїм антикорупційним, антирейдерським ефектом та соціальною спрямованістю є повноцінною складовою Осені реформ.

Довідка: Станом на 1 липня 2017 року в Україні діють 50553 договори оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності площею 1,4 млн гектарів, що були укладені на безконкурентних засадах. Крім того, станом на цю ж дату укладено 4,7 млн договорів оренди земельних паїв  загальною площею 16,6 млн гектарів.

Електронна послуга Державної реєстрації договорів оренди землі вже доступна через веб-портал “Он-лайн будинок юстиції”.

20 травня 2018
19 травня 2018