Рейтинги політсил перед виборами зазнали певних змін, — Socis та КВУ

Згідно з останніми даними соцопитувань, розстановка сил політичних партій, що претендують на прохід до нового складу Верховної Ради, зазнала змін. Спільне дослідження провели представники Центру “Социс” та Комітету виборців України.

Рейтинги політсил перед виборами зазнали певних змін

Так «Європейська солідарність» збільшила свій рівень підтримки до 7,9%. Тоді як «Опоблок» втратив частину рейтингу, і наразі його підтримує  7,7% опитаних. За «Батьківщину» — 7,2%, «Силу і честь» підтримує 4,2% респондентів, «Голос» — 4,1%.

Що ж до «непрохідних», то тут все більш-менш стабільно — за «Громадянську позицію» Гриценка готові голосувати 2,4%, за Радикальну партію Ляшка — 1,8%. «Свобода», список якої очолив Олег Тягнибок, має 1,3% підтримки.

Не менш цікавими є результати «імітації виборів» серед тих, хто вже визначився з тим, за кого голосуватиме. «Слугу народу» підтримує 51,3%, «Європейську солідарність» — 9,5, «Опоблок» — 9,2, «Батьківщину» — 8,7%, а за «Силу і честь» проголосували б 5% опитаних. Ще 4,9% підтримує «Голос».

У SOCIS зазначають, що статистична похибка дослідження не перевищує +/-1,6%.

Зауважимо, що співзасновником Центру “Социс” є Ігор Гринів, який керував виборчою кампанією кандидата у президенти Петра Порошенка. Тоді як ексочільник КВУ Олександр Черненко нині є народним депутатом від БПП «Солідарність».

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Толі іще буде)))

2019-06-14
Оксана
Відповіcти
0

Усе кругом поступово ,а інколи дуже раптово набуває змін.

2019-06-14
Ангеліна
Відповіcти
0

Голос на грани

2019-06-14
Ира
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: