Рейдери передумали захоплювати «Полтавафарм»

Поки ініціативна група мала розмовляти з головою облради Олександром Біленьким щодо незаконного призначення керівника «Полтавафарму», на самому комунальному підприємстві готувався рейдерський захват. Про це журналістам «Трибуни» повідомили власні джерела. Проте, ймовірно, саме через те, що ми прибули туди вчасно, ніякого рейдерського захоплення так і не відбулося.

IMG_2489

Присутні ділилися думками: рейдери уже десь чи всередині приміщення, чи «сидять десь по чагарниках». Перед фасадом «Полтавафарму» – активісти УНА-УНСО. Як нам вдалося дізнатися, вони останнім часом згодилися (на громадських засадах) охороняти комунальне підприємство.

– До них поступила інформація, що планується силовий захват підприємства, коли ми поїдемо до Біленького розмовляти про нашу подальшу долю, – розповіла головний бухгалтер Яна Крайня.

IMG_2475

Слід уточнити, що «Полтавафарм» – підприємство комунальної власності, працівники якого останнім часом вважають: їм перешкоджають нормально працювати – нав’язують нового керівника і прагнуть змінити форму власності на приватну. Схожі ситуації нещодавно відбувалися і в інших містах – Черкасах, Кіровограді. Дохід же підприємства складає майже 3 млн. грн. і є чи не найбільшим в Україні.

Активісти, які переймаються питанням «ПолтаваФарму» вважають: нічого страшного у перевірках немає. Тим паче, говорять, підприємство комунальне, тож належить усій полтавській громаді.

– Будь-яке підприємство треба перевіряти, проте за мету повинно бути перевірити і поліпшити, а не перевірити і вкрасти, – ділилися думками правозахисник Василь Ковальчук.

IMG_2408

Активісти вважають, що до цієї справи причетний голова обласної ради Олександр Біленький. Нібито не за горами вибори до Верховної Ради, тож саме час подумати про аптечки, – вважають активісти. І в цьому методі підкупу виборців задіють саме комунальне підприємство «Полтавафарм».

– У виконуючого обов’язки керівника підприємства Майбороди були масові прогули (більше 8 днів на місяць), то відповідно його звільнили. Згодом цю ж людину знову призначили виконувачем обов’язків керівника. Ви розумієте, що поки буде проведений конкурс, за цей час всі, кому треба, зроблять брудну роботу, – наголосив правозахисник Василь Ковальчук.

IMG_2492

До того ж активіст показав документи, які засвідчують, що київський нотаріус 14-го березня внесла зміни до реєстру і засвідчила право Майбороди керувати полтавським КП і навіть змінювати статут.

– Ми не довіряємо Майбороді як керівнику і посилаємося на шістдесяту статтю Конституції – про те, що ніхто не вправі виконувати накази чи розпорядження злочинного характеру, – повідомили працівники КП.

Нещодавно «полтавафармівці» прийшли чималим колективом з плакатами та зверненнями на минулу сесію обласної ради, аби їх почули.

– Ми не блокували (хоча нині так говорять), ми просто хотіли, щоб нас почули депутати. Виявилося, що ні. Нас не почули – 9-го березня після свят, ми отримали два розпорядження з департаменту охорони здоров’я – про звільнення нашого керівника Білизного та про призначення в.о. Майбороди, – розповіла головний бухгалтер.

IMG_2435

Справа нині набуває національного розголосу, адже колектив направив звернення до Президента, Прем’єр-міністра, прокуратури України, народних депутатів, аби ті втрутилися і не дали рейдерам захопити одне з найбільших фармацевтичних підприємств.

– Ми просимо, щоб провели чесний прозорий конкурс і тоді вже будем чи змирятися з тим, що маєм, чи звільнятися. Ми бачимо своїм керівником будь-якого фахівця-провізора, навіть, якщо з приватної структури, проте з достатнім досвідом керування мережі, оскільки ми маємо 221 аптеку, – зазначила Яна Крайня.

IMG_2472

Юлія Логвиненко

фото: Олег Журавльов

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Фотография просто офигенная! В одну линию с супермэном ставить пора

2016-03-15
admin
Відповіcти
0

“Міцний горішок 9:аптечна спека”

2016-03-15
Сашко
0

Масюк усих захистить )

2016-03-15
Сашко
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: