Реанімація на мільйон євро. Скільки грошей Полтавщина витратить на закупівлю дефібриляторів

Італієць Джанлука Маркачолі, директор інтернаціонального тендерного департаменту TBS GROUP S.P.A та полтавець Віктор Лисак, головний медик області, підписали контракт на постачання дефібриляторів. Сума вказана в угоді – 1 мільйон 280 тисяч євро, або за сьогонішнім курсом – 36 мільйонів 958 тисяч 457 гривень.

Реанімація на мільйон євро. Скільки грошей Полтавщина витратить на закупівлю дефібриляторів. Фото: Новини Полтавщини.

Про це повідомляє прес-служба Департаменту охорони здоров’я Полтавської області.

– 14 лютого 2017 року директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак підписав контракт з директором інтернаціонального тендерного департаменту TBS GROUP S.P.A. Джанлука Маркачолі на постачання 462 дефибриляторів з функцією зовнішньої стимуляції та загальну суму понад 1 млн 280 тис. євро. Завдяки проведеним торгам за міжнародними умовами вдалося зекономити на цій закупівлі значну суму коштів, – сказано у повідомленні.

Як зазначили у прес-службі ДОЗ, Віктор Петрович підкреслив важливість забезпечення закладів охорони здоров’я Полтавщини дефібриляторами, яких до цього не вистачало. Він запросив представників TBS GROUP S.P.A. і в подальшому брати участь у конкурсних торгах, оголошених у рамках реалізації субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області» Проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Лисак висловив впевненість, що Полтавська область буде прикладом для інших регіонів у сфері закупівель.

ДЕФ

Ось так виглядає дефібрилятор

У свою чергу пан Маркачолі запевнив, що особисто контролюватиме постачання обладнання і розповів, що у них працюють медичні інженери, які надаватимуть наших спеціалістам фахову допомогу. Спеціалісти компанії докладуть усіх зусиль для того, щоб нашим пацієнтам надавався найвищий рівень медичних послуг.

Довідково: Дефібрилятор (англ. defibrillator) — апарат, призначений для ліквідації порушення серцевої діяльності (фібриляції) шляхом впливу на серце електричного імпульсу.

Дефібрилятор — невеликий апарат, призначений для надання екстреної допомоги при раптовому важкому порушенні ритму серця та фібриляції шлуночків. У випадках, коли між життям і смертю всього лише п’ять хвилин, врятувати людину за допомогою цього апарату може будь-хто — не обов’язково лікар.

Дефібриляція — ефективний спосіб виведення зі стану фібриляції, який полягає у впливі на серце поодиноким короткочасним (0,01 сек) електричним імпульсом. При нерозкритій грудній клітці використовують напругу від 4000 до 7000 вольт. Сама ж фібриляція серця — стан, при якому окремі групи м’язових волокон серцевого м’яза скорочуються розрізнено і нескоординовано. Серце, як наслідок, втрачає здатність здійснювати узгоджені скорочення, що призводить до неефективної роботи цього органу. Мимовільно зі стану фібриляції серце вийти не може.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: