Радикали повторно подали позов проти Супрун

Нардеп від Радикальної партії Олега Ляшка Олексій Ленський подав позов до Окружного адміністративного суду міста Києва з вимогою заборонити Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я України.

Радикали повторно подали позов проти Супрун

Радикали повторно подали позов проти Супрун

Відповідне повідомлення з’явилось на офіційній сторінці Уляни Супрун в мережі Facebook. Згідно з постом, провадження відкрито за правилами спрощеного позовного провадження (без повідомлення учасників справи).

Зазначимо, 5 лютого 2019 року Окружний адмінсуд Києва вже виніс рішення та тимчасово заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра МОЗ. Тоді ініціатором провадження виступив нардеп Ігор Мосійчук, якого ЗМІ та сама Уляна Супрун пов’язують зі скандальним екс-ректором Одеського національного медичного університету Валерієм Запорожаном, якого звільнили в липні 2018 за наказом МОЗ. Проте через 11 днів суд скасував власне рішення.

У реєстрі порталу «Судова влада України» запис про надходження справи датується 15 лютого, при цьому, 25 березня суддя Шрамко Ю. Т. розглянула справу та винесла рішення про відкриття адміністративного провадження. Також, за даними реєстру, аналогічні заяви неодноразово надходили до суду від Ігора Мосійчука, проте суд повернув заяви позивачу.

Сама ж Уляна Супрун називає справу атакою проти системи охорони здоров’я.

— Ця позовна заява — ні що інше, як чергова атака проти трансформації системи охорони здоров’я. У час, коли увага всього суспільства прикута до виборів і їхніх результатів — сили адептів совєцького союзу, «рускава міра» і фармацевтичної мафії планують усунути нашу команду з Міністерства охорони здоров’я України, — говорить Уляна Супрун.

Також Супрун наголосила на тому, що інтереси позивача представляє GoLaw law firm, яка також представляє інтереси звільнених «через корупцію» ректорів медичних університетів: Катерини Амосової та Валерія Запорожана.

На думку радниці Міністра охорони здоров’я України Вікторії Лози, позов є PR-акцією «радикалів» для дискредитації реформи та МОЗ.

— Знову повторюється та сама історія. Навіть та сама компанія складала позовну заяву, змінився лише заявник. Вимоги аналогічні, тож нічого нового. Як на мене, це чергова провокація та спроба протистояти змінам, що відбулись. Також це PR, оскільки з виборами про «радикалів» забули. «Радикальна партія» була проти реформи з самого початку, тепер же, коли у системі відбулись зміни, депутати «вставляють палки в колеса» реформи, — зазначила Вікторія Лоза.

Також вона зазначила, що наразі Уляна Супрун та МОЗ продовжують працювати та рішуче налаштовані відстоювати проведену реформу.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Походжуся, що це справжня атака проти системи охорони здоров’я.Палки в колеса.

2019-04-11
Орда
Відповіcти
0

Навіщо такі PR-акції, самі нічого не роблять,тільки вилами махають і другим не дають.

2019-04-11
Катя
Відповіcти
0

Нормальна жінка Супрун – класна реформа, що не так?

2019-04-11
Юлія
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: