Рада закріпила в Конституції курс на ЄС і НАТО

Верховна Рада ухвалила закон щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору, ініційований Президентом. Про це повідомляє «Укрінформ«.

Рада закріпила в Конституції курс на ЄС і НАТО

Рада закріпила в Конституції курс на ЄС і НАТО

За відповідне рішення проголосували 334 народні депутати за мінімально необхідних 300 голосів.

Документ вносить зміни до Конституції України, якими закріплюється незворотність стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору.

Із Перехідних положень Конституції виключається пункт, який передбачає використання існуючих військових баз на території України для тимчасового перебування іноземних військових формувань на умовах оренди відповідно до міжнародних договорів.

Тепер у Преамбулі Конституції буде закріплено формулювання щодо європейської ідентичності українського народу і незворотності європейського та євроатлантичного курсу України.

Верховна Рада визначатиме засади реалізації, а уряд забезпечуватиме реалізацію стратегічного курсу України на набуття повноправного членства в ЄС і НАТО.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

А шо таке європейської ідентичність українського народу? А в Європу ми шагаємо якимись странними темпам, мабуть,не всі хотять.

2019-02-07
Таня
Відповіcти
0

тепер заживем))) поки ми туді дійдем, всі інші повиходять

2019-02-07
олексій
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: