Рада може дати українцям вихідний на католицьке Різдво

1

Верховна Рада може розглянути питання щодо встановлення вихідним днем в Україні 25 грудня, коли святкується католицьке Різдво, повідомляє “Укрінформ“.

Рада може дати українцям вихідний на католицьке Різдво

Рада може дати українцям вихідний на католицьке Різдво

Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій.

– Законопроект № 5496 (про вихідний день 25 грудня) стоїть на вівторок. Це зумовлено тим, щоб фракції встигли провести з того приводу дискусії… Якщо під час вивчення на фракціях ми побачимо підтримку, то в четвер це питання зможемо поставити в досить прохідну частину і без великого обговорення прийняти рішення.

Андрій Парубій

З відповідною пропозицією щодо встановлення 25 грудня вихідним днем виступив голова Комітету ВР з питань культури та духовності Микола Княжицький.

– Ми до вас підходили з колегами щодо внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів, реєстраційний номер 5496 від 06.12.2016 року. Законопроектом вносяться зміни до статті 73 Кодексу. Одним словом – пропонується теж 25 грудня, Різдво Христове, зробити вихідним днем так само, як і 7 січня, оскільки в Україні багато і римо-католиків, і протестантів, які просять зробити цей день вихідним.

Микола Княжицький

Раніше повідомлялося, що в Україні планують змінити календар святкових днів.

23 квітня 2018
22 квітня 2018