Пєшков: Головко залучає до влади своїх людей

0

1 лютого у Полтавському окружному адміністративному суді відбувся розгляд справи щодо звільнення колишнього начальника управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської облдержадміністрації Олександра Пєшкова.

IMG_8535

Позивач Олександр Пєшков вважає своє звільнення незаконним та грубим порушенням КЗПП та інших нормативно-правових актів, насамперед Конституції України. А призначення замість нього на посаду керівника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації Олександра  Буцького – просто залученням “своїх людей” до влади.

Просто Головко тягне свою команду. Він просто розставляє своїх людей. Адже Буцького назначили навіть без конкурсу. А найбільше мене обурило те, що коли Валерій Анатолійович вже зайняв посаду, він обіцяв, що його кабінет відкритий 24 години на добу, але в результаті він поставив двоє броньованих дверей, через які до нього звичайній людині не потрапити. Ну я вважаю, що це вже межа. Він переступив інтереси, за які боролися на Майдані, – говорить колишній керівник.

У своєму позові Олександр Пєшков вимагає від Полтавської ОДА виплату моральної шкоди, відшкодування грошей за вимушений прогул та поновлення на посаді. Проте суд не задовольнив позов колишнього начальника управління з питань фізичної культури і спорту.

Але Олександр не збирається на цьому зупинятися та буде подавати апеляційну скаргу на судове рішення до апеляційного суду у Харків.

– Судівська система залишилася такою ж, як і була. Ті, хто стоїть вище – ті й виграють суди, – коментує позивач.

Наталя Гостило

Коментувати

21 березня 2018
20 березня 2018