ПУЕТ, ПНТУ та ПЮІ підписали договори про співпрацю з ГУ ДФС

0

Полтавські ВНЗ підписали договори про співпрацю з ГУ ДФС.

Валерій Головко, Сергій Садовий, Микола Калініченко

Валерій Головко, Сергій Садовий, Микола Калініченко

Начальник ГУ ДФС в Полтавській області Сергій Садовий та ректори трьох ВНЗ Полтавщини підписали договори про співпрацю. Відтепер із фіскальною службою Полтавщини співпрацюватимуть Полтавський університет економіки й торгівлі на чолі з Олексієм Нестулею, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, очолюваний Володимиром Онищенком, і Полтавський юридичний інститут НЮУ імені Ярослава Мудрого під керівництвом Наталії Гуторової.

Серед напрямків співпраці — проходження студентами вишів практики за фахом на базі податкових органів, працевлаштування випускників в територіальних органах ДФС, удосконалення навчально-виховного процесу, взаємне надання методичної, інформаційної й консультативної допомоги. Сторони планують спільне проведення круглих столів, диспутів, семінарів на податкову й інші тематики тощо.

У планах на майбутнє — запрошення науково-педагогічних працівників профільних ВНЗ до участі в заходах із підвищення рівня компетентності працівників органів ДФС. Співпрацювати мають намір наступні п’ять років з автоматичним продовженням угод ще на рік.

Валерій Головко привітав керівників із рішенням про майбутню співпрацю та подякував працівникам органів ДФС за віддану працю й комфортний клімат, який вони створюють для підприємництва в області.

Прес-служба Полтавської ОДА

21 марта 2019
20 марта 2019