Приватні перевізники повертаються на маршрути

Після перерви депутати продовжили засідання містобудівної комісії. Як з’ясувалось, обранці та перевізники змогли досягти згоди щодо підписання меморандуму та підвищення вартості проїзду.

Приватні перевізники повертаються на маршрути

Голова комісії Дмитро Сенчакович заявив, що під час перерви, в ході перемовин, сторони розробили текст нового меморандуму про співпрацю.

Відповідно після підписання документу члени комісії таки ухвалили рішення про підвищення тарифу. Юридично комісія погодила винести це питання на засідання виконкому, яке теж терміново провели за півгодини по тому.

На позачергове засідання виконкому винесли 2 питання:

  • «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у пасажирському транспорті м. Полтава»;
  • «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів міським електричним транспортом».

Оскільки вказані питання вже були вирішені попередньо, виконком проголосував за ці рішення одноголосно, навіть без обговорення. Згідно з ухваленими рішеннями, вартість проїзду у міському транспорті встановили на рівні 3 та 5 грн.

Зазначимо, у підписаному меморандумі є цікавий пункт, згідно з яким голови депутатських фракцій беруть на себе відповідальність взяти до уваги вимогу «Асоціації перевізників Полтавщини» та розпочати регуляторну процедуру щодо приведення тарифів до економічно обґрунтованих у строк до 1 серпня.

Також завтра, 16 травня, приватні перевізники повинні виїхати на маршрути.

Відповідно до юридичної процедури, рішення про підвищення вступає в дію з наступного дня після опублікування. Зазвичай, це робиться у газеті «Полтавський вісник», номер якої вийде завтра, а значить рішення вступає в дію з п’ятниці. Проте, оприлюдненням можна вважати також і публікацію на офіційному сайті виконкому, яка з’явилась одразу після прийняття рішення.

В той же час голови фракцій «БПП» та «Батьківщина» — Андрій Матковський та Олег Бєлоножко — висловили свою позицію, у якій покладають всю відповідальність за ситуацію, що виникла, на секретаря міськради Олександра Шамоту.

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

Катерина.

2019-05-16
Відповіcти
0

Надеюсь что у полтавчан хватит ума не выбрать в меры матковского или кого-то из бют ибо ето полный идиотизм вернуть опять тех кто уже был при власти и увы ничего не сделал для города!

2019-05-15
Відповіcти
0

Так а причём тут шамота? Бпп и бют вы там что очуиели?

2019-05-15
Відповіcти
0

Ну це ще терпімо!

2019-05-15
Донна
Відповіcти
0

Вау! завтра по 5?

2019-05-15
Танюшка
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: