Прядко vs. Мосійчук. Ескалація протистояння у справі «Полтавафарм»

31 травня під час засідання 16-ї сесії Полтавської обласної ради очільник комунального підприємства «Полтавафарм» Валерій Прядко, якого правоохоронці звинувачують у спробі дати хабар поліції, вийшов на телефонний звʼязок та особисто звернувся до нардепа-радикала Ігоря Мосійчука.

Мосійчук 112

26 травня у сесійній залі Верховної Ради нардеп від «Радикальної партії» Ігор Мосійчук заявив, що про корупційні дії в.о. директора КП «Полтавафарм» Валерія Прядко. За словами радикала, колишній помічник Сергія Капліна і голова фракції Соціал-демократичної партії в Полтавській обласній раді за минулий рік вивів з підприємства 40 млн. грн., які мали піти на закупівлю ліків для незахищених верств населення, та про схеми, за якими олігархи відбирають тепломережі в територіальних громад. 27 травня на засіданні Солом’янського райсуду Києва Валерія Прядка не арештували. Його відпустили під заставу в розмірі 77 тисяч гривень.

31 травня Валерій Прядко вийшов на телефонну конференцією із сесійною залою Облради під час засідання:

– Хочу подякувати за всім за вашу моральну підтримку. Тепер щодо «найчеснішого» борця із корупцією народного депутата Мосійчука. Вся країна бачила цю твою позицію. Я пробачаю тобі таке відношення до себе, але ні слова не пробачу стосовно відношення до моєї сімʼї. У нас з тобою різні ідеології та цінності. Ти віриш у гроші, брехню та наклеп, а я в любов та справедливість, – сказав Валерій Прядко під час телефонного ефіру в сесії Облради.

Валерій Прядко

У свою чергу, Ігор Мосійчук відповів Валерію Прядку:

– Я не посилав його давати хабар поліцейським. Тому, не розумію його закидів на мою адресу. Те, що він робить – це спроба захисту. Він захищає себе, поливаючи інших брудом. Він має пояснити, чому його заступник пішов до поліції, дав на нього покази. Те що його не відсторонили, те що голова Обласної Ради його підтримав, надав слово у такий спосіб – давайте голосувати по телефону. Чому він сюди не прийшов? Кого він злякався? Соромно на камери дивитися?

Нагадаємо, що Депутати відмовились змістити Валерія Прядка з посади керівника КП “Полтавафарм”. З відповідною пропозицією виступив депутат обласної ради Руслан Рогов на початку пленарної частини 16 сесії Полтавської обласної ради VII скликання. За цю ініціативу голосували двічі – і обидва рази вона не набрала потрібної кількості голосів.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: