PROZORRO об’єднала всі фракції в Полтавській міськраді

3

Розпорядники бюджетних коштів Полтавської міської ради переходять на систему електронних закупівель PROZORRO. Вчора відповідне рішення одноголосно підтримали депутати міської ради. Система державних закупівель направлена на унеможливдення зловживань з коштами платників податків на тендерних торгах. Крім збереження коштів, ще одна перевага системи – збільшення кількості пропозицій, підвищення конкуренції та розвиток малого бізнесу.PROZORRO

Питання про запровадження закупівель через систему PROZORRO внесли у порядок денний сесії Полтавської міської ради несподівано. У ході голосувань за велику кількість питань на порядку денному у депутатів з’являлися сумніви щодо ймовірності прийняття розпорядження по запровадженню електронних торгів у Полтаві. Але завдяки консолідації зусиль та спільного розуміння майбутнього міста – Полтавські депутати прийняли рішення, одноголосно проголосувавши за введення системи в Полтавській міській раді. Відтепер систему електронних закупівель обов’язково мають використовувати розпорядники бюджетних коштів.

– Мені точно відомо, що Олександр Мамай особисто цікавився системою PROZORRO. За місяць до цього голосування ми зустрічалися з технічними спеціалістами виконкому, і ми вже попередньо погоджували дату проведення тренінгу для державних замовників. Так, вчора проголосували це питання, – розповів координатор впровадження системи PROZORRO в Полтавській області Юрій Нестуля – Це беззаперечна перемога у консолідації політичних сил міської ради. Дякую міському голові за мудрість, Оксані Деркач та Олексію Чепурку за підтримку, Андрію Матковському – за виконання одного з пунктів своєї програми, Андрію Соколову – за підтримку і глибоку обізнаність у суті реформи державних закупівель, Олегу Білоножку та Олександру Шамоті – за сучасність та інноваційність. І безумовно, величезна вдячність фракціям «Свобода» та «Самопоміч», які, не згинаючись, відстоювали принципи та інтереси виборців та місцевої громади!

Система електронних закупівель PROZORRO покликана зменшити до мінімуму людський фактор, а значить – і ризики корупції. Не секрет, що досі переможцями конкурсних торгів були не ті, хто пропонував нижчу ціну чи якісніший товар. PROZORRO має це змінити.

Олена Костиря

Коментувати

3 Коментарів
Олег
• 13:15 | 27 лютого 2016

Не вірю, що самі депутати до цього додумалися. Весь виконком же зацікавлений красти й красти

Відповіcти
Мирослава
• 14:05 | 26 лютого 2016

Наконец-то :) Я не понимаю зачем было “отпираться”, если всё равно закон подписал добровольно-принудительном порядке обяжут всех перейти на эту программу :))

Відповіcти
Олесик
• 17:28 | 26 лютого 2016

Полностью согласен. Этого не избежать

19 березня 2018