Проїзд автодорогами державного значення станом на 17 січня забезпечений у повному обсязі

0

Декілька сотень механізмів готові забезпечувати проїзд дорогами державного значення Полтавщини. Таких в області – майже 1 700 кілометрів. Зимове утримання автошляхів здійснюють філії ДП “Полтавський облавтодор”. Ця організація працює лише на державних дорогах.

Проїзд автодорогами державного значення станом на 17 січня забезпечений у повному обсязі

Проїзд автодорогами державного значення станом на 17 січня забезпечений у повному обсязі

В ніч на 17 січня на автомобільних дорогах державного значення працювало 60 одиниць техніки та 85 працівників підрядних організацій Служби автомобільних доріг. Для забезпечення проїзду було використано 800 тонн піщано-соляної суміші та 12 тонн чистої технічної солі. Основну роботу з утримання доріг здійснює ДП “Полтавський облавтодор”.

– Загалом зимове утримання доріг державного значення забезпечує 300 одиниць техніки різних підрядних організацій: піскорозкидачі, солерозподілювачі, навантажувачі, бульдозери, автогрейдери, роторні снігоочисники, автомобілі та трактори з навісним обладнанням. Кожен механізм пристосований для окремих видів робіт, – пояснює начальник Служби автодоріг Володимир Трояновський.

Підрядні організації Служби автодоріг забезпечують проїзд на 1689 кілометрах автошляхів. Це протяжність державних автодоріг. Місцеві ж дороги з 2018 року на балансі Полтавської облдержадміністрації.

– Тобто кожен район самостійно відповідає за стан місцевих доріг, які знаходяться на їх території. Філії ДП “Полтавський облавтодор” не будуть чистити та посипати ці автошляхи, оскільки жоден район не виявив ініціативу, аби укласти договір щодо зимового утримання, – коментує директор ДП “Полтавський облавтодор” Віталій Туз.

В разі виникнення проблем на автодорогах державного значення телефонуйте диспетчеру Служби автодоріг: 050 409 80 01 (цілодобово).

Інформація

Інформація

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області

18 липня 2018