Проїзд автодорогами державного значення Полтавської області забезпечений (фото, відео)

0

У зв’язку з погодними умовами на автодорогах державного значення  працювала снігоприбиральна техніка. Середня температура повітря становила 5-7° морозу. 

Проїзд автодорогами державного значення Полтавської області забезпечений

Проїзд автодорогами державного значення Полтавської області забезпечений

У більшості районів спостерігалися опади у вигляді снігу. Роботи з розчищення проїзної частини розпочалися з вечора 20 березня. Упродовж ночі розчищено 950 км автошляхів Полтавської області. Задіяні були філії ДП “Полтавський облавтодор” та приватні компанії, з якими у Служби автомобільних доріг укладені договори. Вночі працювало 120 механізмів (піскорозкидачі, солерозподілювачі, навантажувальна техніка, автомобілі з навісним обладнанням та ін.) та 155 дорожників.

Для ліквідації зимової слизькості та забезпечення безперебійного руху транспортних засобів, вночі висипано  1400 тонн піщано-сольової суміші. Жодних скарг від учасників дорожнього руху щодо стану покриття не надходило, на території Полтавської області не зареєстровано жодної дорожньо-транспортної пригоди. Обмежень руху чи заторів на автодорогах державного значення Полтавської області зафіксовано не було.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області

20 жовтня 2018
19 жовтня 2018