Проїзд автодорогами державного значення Полтавської області забезпечений

Трибуна
2018-03-15
1

У зв’язку з ускладненими погодними умовами протягом останньої доби на автодорогах державного значення Полтавської області працювала спецтехніка.

Проїзд автодорогами державного значення Полтавської області забезпечений

Проїзд автодорогами державного значення Полтавської області забезпечений

Роботи з ліквідації наслідків негоди розпочалися ще в обід 14 березня. Упродовж ночі розчищено 720 км автошляхів регіону. Задіяні були всі філії ДП «Полтавський облавтодор» та приватні компанії, з якими у Служби автомобільних доріг укладені договори. Вночі працювало 105 механізмів (піскорозкидачі, солерозподілювачі, навантажувальна техніка, автомобілі з навісним обладнанням та ін.) та 126 дорожніх працівників. Найбільше від негоди постраждали північні райони області – Лубенський, Пирятинський, Хорольський, Гадяцький. В цих районах подекуди випало до 15 см снігу. Для ліквідації слизькості та забезпечення безперебійного руху траснпортних засобів, підрядниками Служби автодоріг вночі було висипано 1500 тонн піщано-сольової суміші та 25 тонн технічної солі. На ранок 15 березня роботи продовжуються в усіх районах Полтавщини.

Просимо водіїв бути уважними на дорозі, дотримуватися вимог дорожніх знаків та не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полатавській області

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Не рассказывайте. Он должен быть обеспечен хотя бы на какой-то нормальной скорости. А то 20 км/ч тянуться от Хорола до Полтавы – это не забезпеченый.

2018-03-15
Хома
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: