Провальна містобудівна комісія

Сьогодні у ПМР повинно було відбутись засідання містобудівної комісії, на якому депутати мали розглянути питання щодо встановлення нових тарифів на проїзд.

Провальна містобудівна комісія

Провальна містобудівна комісія

Проте 5 депутатів від трьох партій («Совість України», «БПП» та «Батьківщина») проігнорували засідання, через що комісія не мала необхідного для голосування кворуму. Замість засідання депутати заслухали звернення громадян та вирішити питання щодо змін меж території Державного історико-культурного заповіднику «Поле Полтавської битви».

Мешканці кількох будинків звернулись до влади міста з проханням відремонтувати дахи будинків, що постраждали від негоди. Депутати запропонували мешканцям написати відповідні заяви, аби комісія змогла вирахувати необхідні на ремонт суми коштів та потім винесла питання на міськвиконком.

Що ж до основних питань, які сьогодні розглянули депутати, так і не вирішили свій план дій.

Так було згадано про конфлікт щодо розміщення торговельного павільйону ФОП Коробка Ю. В (Грушевського, 116) та тимчасових споруд ТОВ «ВКіК» (Івана Мазепи, 2). Ця суперечка триває вже близько півроку, після того, як власник товариства вирішив самовільно розширити свій кіоск за рахунок сусідньої споруди ФОП Коробка Ю. В.

За словами голови містобудівної комісії Дмитра Сенчаковича, обидва підприємця збудували свої кіоски з порушеннями чинного законодавства. І взагалі МАФи знаходяться над тепломережою.

Власниця ФОП Коробка Ю. В. не погодилась з висновком депутатів та заявила, що не порушувала законодавства, а її кіоск там розміщується вже 10 років, і за нього вона справно сплачує орендну плату.

Як так сталось, що жінка 10 років сплачувала кошти директору ринку за оренду, якщо кіоск знаходиться поза його межами, депутати запитали у директора ринку Віктора Бажана.

За його словами, у наявних в нього документах ФОП Коробка Ю. В. знаходиться в межах ринку, тоді як плутанина виникла під час спроб рейдерського захоплення ринку. Такої ж думки дотримується і екс-власниця ринку «Мотель», яка за сумісництвом є ФОП, що також поруч з Коробко перебуває поза межами ринку. У наведених жінкою схемах кіоски знаходяться в межах ринку, проте депутати помітили на паперах сліди підробки — відсутність мокрої печатки та кордони, накреслені кульковою ручкою.

Схема надана директором ринку хоч і містить кіоски, проте немає при’вязки до їх розміщення на плані міста, а сама схема відрізняється від чинної.

Директор ринку пообіцяв допомогти підприємцям з новим місцем під кіоски та додав, що навесні на ринку будуть проводитись роботи з реконструкції тепломережі, тож частину кіосків буде демонтовано, а всі інші — перміщені.

Депутати так і не вирішили що робити з ФОПами, але на наступній містобудівній комісії планують доручити Інспекції по благоустрою владнати питання з кіосками.

Також на наступному засіданні депутати повинні проголосувати за зміни меж території Державного історико-культурного заповіднику «Поле Полтавської битви». Проект передбачає збільшення території заповіднику до 720 га, як і планувалось архітектором Левом Вайнгортом.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Питань багато вирішень пока нема. Ну подивимось.

2019-01-30
Кася
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: