Провайдер «Triolan» відключив «Інтер» та інші канали його групи

Телевізійний та інтернет провайдер «Triolan» відключив трансляцію телеканалу «Інтер». Якщо до 1 липня сторони не дійдуть згоди, то у компанії обіцяють знищити абонплату або замінити телеканали «Inter Media Group» («К1», «К2», «Мега», «НТН», «Zoom») іншими каналами.

Провайдер «Triolan» відключив «Інтер» та інші канали його групи

Провайдер «Triolan» відключив «Інтер» та інші канали його групи

Про це повідомили у компанії «Triolan».

– В силу різних обставин наш договір з Інтером втратив свою силу. Ми знаходимося в стадії переговорів щодо укладення нового договору.

Однак, в силу різних причин переговори носять складний характер. У будь-якому випадку ми очікуємо завершення цього процесу на 1 липня 2017 року. Якщо ми укладемо договір, то 1 липня ми відновимо мовлення Інтера. Якщо не укладемо, то ми з вашою допомогою вибиратимемо – відповідно знизити абонентську плату (попередньо до 12 гривень) або замінити телеканали групи Інтер іншими каналами, – сказано у повідомленні.

На «Інтері» вважають, що це відключення телеканалу здійснено всупереч чинному договору і з порушенням прав глядачів.

Договір про ретрансляцію телеканалу «Інтер» та інших телеканалів Inter Media Group у мережі кабельного оператора «Тріолан» укладений у грудні минулого року з терміном дії до 31.12.2017 року.

– Кабельний провайдер «Тріолан» протягом декількох місяців із порушенням чинного договору не оплачує ретрансляцію телеканалів Inter Media Group.

Незважаючи на невиконання зобов’язань щодо оплати з боку «Тріолан», ми продовжуємо виконувати всі свої зобов’язання за даним договором, зокрема й забезпечуємо доступ до якісного сигналу телеканалу «Інтер», оскільки вважаємо, що інтереси глядачів є пріоритетними, – пише сайт каналу «Інтер».

«Inter Media Group» — українська медіагрупа, заснована у 2005 році.

Група володіє 100 % акцій ПАТ «Телеканал „Інтер“», 90 % «Кіно-ТБ» (телеканал «Enter-фільм»), 90 % «Музика-ТБ» (телеканал «Піксель»), телеканалами «К1», «К2», «Мега», «НТН», «Zoom» та іншими медіа-активами.

З 2013 року медіагрупа належить компанії GDF Media limited, 80 % акцій якої належить українському бізнесмену Дмитру Фірташу, а 20 % — Сергію Льовочкіну. Керує медіа-групою Ганна Безлюдна.

Дмитро Фірташ та Сергій Льовочкін

Дмитро Фірташ та Сергій Льовочкін

«Triolan» — група операторів зв’язку, які надають телекомунікаційні послуги у ряді міст України. Штаб-квартира знаходиться у Києві.

Група «Тріолан» надає телекомунікаційні послуги (кабельне телебачення, широкосмуговий доступ в Інтернет, IP-телефонія), надає в користування системи відеоспостереження («Triolan дозор») і системи управління доступом в під’їзди багатоквартирних будинків («Triolan Сім-Сім»). Станом на кінець 2010 року «Тріолан» був другим за величиною оператором кабельного телебачення в Україні (понад 200 тисяч абонентів). Крім того, за підсумками другого кварталу 2011 року «Тріолан» обслуговував 180 000 абонентів широкосмугового доступу в Інтернет (четверте місце на ринку). За підсумками першого півріччя 2013 року «Тріолан» обслуговував близько 213 000 абонентів широкосмугового доступу в Інтернет (четверте місце на ринку).

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Інтер взагалі заборонити потрібно

2017-06-27
Георгій
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: