Протестувальники пробували “в гостях” у мера Полтави

1

Міському голові принесли цукор і рясно посипали біля дверей. Очільник міста до активістів так і не вийшов.

Будинок О.Мамая

Будинок О.Мамая

Протестувальники, які цілий день блокували роботу міськради, після закінчення робочого дня прийшли “в гості” до мера Полтави Олександра Мамая. Мовляв, на роботі мера так і не дочекалися, тож намагалися таким чином спонукати його до спілкування з активістами. Однак очільник міста до них так і не вийшов, не зважаючт на гуркіт у ворота та скандування: “Мамай, виходь!”. Тож єдине, чого досягли опозиційні депутати та громадськість – рясно посипали вхід до двору міського голови цукром. Так натякнули на підкуп виборців, який, на їхню думку, відбувався під час виборів мера у 2015 році.

– У часи Майдану нам іноді здавалося, що все пропало і нічого не вдасться. Але ми говорили собі: не можна зупинятися. Ми зайшли занадто далеко. Сьогодні – так само. Тому ми вимагаємо проведення позачергової сесії і не відступаємо від цієї вимоги, – сказав міський депутат Юліан Матвійчук.

Цукор

Цукор

Протестувальники також запевнили, що завтра не блокуватимуть роботу міськвиконкому, щоб не створювати полтавцям додаткових незручностей.

Коментувати

1 Коментар
Валя
• 13:15 | 11 квітня 2017

Шо вони там “пробували”?

Відповіcти
20 березня 2018