Прокуратура Полтавщини хоче повернути державі незаконно приватизований завод

Трибуна
2018-12-13
4

Прокуратура Полтавської області вимагає повернути до державної власності Лубенський насіннєобробний завод вартістю майже 165 млн грн, який незаконно приватизовано.

Прокуратури Полтавщини хоче повернути державі незаконно приватизований завод

Прокуратури Полтавщини хоче повернути державі незаконно приватизований завод

Про це пише прес-служба прокуратури.

Установлено, що виконавчий комітет Засульської сільської ради Лубенського району зареєстрував право приватної власності на майновий комплекс Лубенського насіннєобробного заводу.

Приймаючи дане рішення, виконавчий комітет не врахував, що Законом України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» завод не підлягає приватизації і відсутній у переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, але можуть бути корпоратизовані.

Водночас, зміна правового режиму державного майна, може бути здійснена лише в процесі приватизації, проведеної відповідно до положень законодавства за відповідним рішенням власника майна, в даному випадку Кабінету Міністрів України, який такого волевиявлення не висловлював.

Таким чином, з державної власності незаконно вибув цілісний майновий комплекс загальною площею майже 4 га, вартістю майже 165 млн грн.

З метою поновлення порушених інтересів держави прокуратура Полтавської області подала позов до суду про визнання незаконними та скасування рішення виконавчого комітету сільської ради про державну реєстрацію права приватної власності, свідоцтв про приватну власність, визнання права власності за державою. 

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

вернут и потом снова в частную собственность кого-то

2018-12-13
игорь
Відповіcти
0

Лубни – це окрема держава,де кожному кум ,сват ,брат.Вирішать все спокійно.

2018-12-13
орест
Відповіcти
0

То віддають, то забирають…Роблять,шо хочуть.

2018-12-13
Стас
Відповіcти
0

А той завод хоч діючий? Чи земля знадобилася терміново?

2018-12-13
Варя
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: