Прокуратура відкидає звинувачення керівника “Правого сектора”

Прокуратура Полтавської області відреагувала на ранкову акцію «Правого сектора» під їхніми стінами щодо кримінальної справи проти керівника обласного осередку «ПС» Марка Чауса та звинувачення щодо неправомірних дій одного з прокурорів.

RhUgKsDocTM

Перший заступник прокурора області Олександр Легеньковський прокоментував: на керівника полтавського «Правого Сектора» ніхто не тисне, тож і жодного політичного переслідування немає.

– У 2015 році сталася ДТП за участю Марка Чауса, внаслідок якої загинуло двоє людей. Відкрито кримінальне провадження. Ніякого політичного переслідування у цій кримінальній справі немає. Та остаточне рішення прийматиме суд. У разі, якщо справа буде направлена в суд», – прокоментував Олександр Легеньковський.

Посадовець також додав: Марко Чаус нині лікується на денному стаціонарі в лікарні (травма голови, ребер і тазостегнового суглоба). Сьогодні йому мали оголосити про підозру.

– Питання про арешт Марка Чауса взагалі не підіймається, вирішують питання про домашній арешт. Вчора ми отримали заяву від Чауса через адвоката. У ній ідеться про розширення кримінального провадження. Усі питання цієї заяви в обов’язковому порядку будуть вирішені на оперативній нараді. Варто також додати, дружина одного із загиблих Чауса взагалі не вважає винним, – зауважив перший заступник прокурора області.

prokuratura-poltava

Нагадаємо, у середу 24-го лютого, під стінами обласної прокуратури таку собі «попереджувальну акцію» провели активісти «Азова» та «Правого сектора». Керівник останнього Марко Чаус переконував: його переслідують з політичних мотивів.

Юлія Логвиненко

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

прикинься правосеком и можеш давить потенциальных сепарав! сколько давали за подержать флажок и покричать?

2016-02-25
Иван 4
Відповіcти
0

100 гривнев та обицянки погодувати самих активних активістів

2016-02-25
Стас
0

Останні новини:

Читайте також: