Прокуратура відкидає звинувачення керівника “Правого сектора”

2

Прокуратура Полтавської області відреагувала на ранкову акцію “Правого сектора” під їхніми стінами щодо кримінальної справи проти керівника обласного осередку “ПС” Марка Чауса та звинувачення щодо неправомірних дій одного з прокурорів.

RhUgKsDocTM

Перший заступник прокурора області Олександр Легеньковський прокоментував: на керівника полтавського “Правого Сектора” ніхто не тисне, тож і жодного політичного переслідування немає.

– У 2015 році сталася ДТП за участю Марка Чауса, внаслідок якої загинуло двоє людей. Відкрито кримінальне провадження. Ніякого політичного переслідування у цій кримінальній справі немає. Та остаточне рішення прийматиме суд. У разі, якщо справа буде направлена в суд”, – прокоментував Олександр Легеньковський.

Посадовець також додав: Марко Чаус нині лікується на денному стаціонарі в лікарні (травма голови, ребер і тазостегнового суглоба). Сьогодні йому мали оголосити про підозру.

– Питання про арешт Марка Чауса взагалі не підіймається, вирішують питання про домашній арешт. Вчора ми отримали заяву від Чауса через адвоката. У ній ідеться про розширення кримінального провадження. Усі питання цієї заяви в обов’язковому порядку будуть вирішені на оперативній нараді. Варто також додати, дружина одного із загиблих Чауса взагалі не вважає винним, – зауважив перший заступник прокурора області.

prokuratura-poltava

Нагадаємо, у середу 24-го лютого, під стінами обласної прокуратури таку собі “попереджувальну акцію” провели активісти “Азова” та “Правого сектора”. Керівник останнього Марко Чаус переконував: його переслідують з політичних мотивів.

Юлія Логвиненко

Коментувати

2 Коментарів
Иван 4
• 17:49 | 25 лютого 2016

прикинься правосеком и можеш давить потенциальных сепарав! сколько давали за подержать флажок и покричать?

Відповіcти
Стас
• 20:37 | 25 лютого 2016

100 гривнев та обицянки погодувати самих активних активістів

22 березня 2018