Прокуратура розпочала процесуальне керівництво за фактом нападу на суддю

0

Прокурори Полтавської місцевої прокуратури розпочали процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні.

Прокуратура розпочала процесуальне керівництво за фактом нападу на суддю. Фото: http://pol.gp.gov.ua

Прокуратура розпочала процесуальне керівництво за фактом нападу на суддю. Фото: http://pol.gp.gov.ua

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Головного управління Національної поліції в області за ч. 4 ст. 296 КК України, за фактом хуліганських дій, вчинених невідомими особами щодо судді Октябрського районного суду Полтави Лариси Гольник та її чоловіка.

За словами начальника управління нагляду за дотриманням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Полтавської області Андрія Жиліна, з місця події, що сталася увечері 22 листопада цього року у Полтаві, вилучені два велосипеди, на яких пересувалися нападники, шапку чорного кольору, яка, можливо, належить одному із них, змиви крові, недопалки та шприц.

Наразі над розкриттям злочину працює слідчо-оперативна група. Суддя та її чоловік допитані як потерпілі. Встановлено також очевидця даного злочину, який надав свідчення слідству.

У кримінальному провадженні призначені судово-медична, імунологічна, генетична та інші експертизи. Слідством розглядаються різні версії мотивів вчинення злочину: професійна, громадська діяльність тощо.

Нагадаємо, 22-го листопада близько 17-ї вечора в парку поблизу Меморіалу Солдатської Слави побили суддю Ларису Гольник. Ігор Гавриленко, чоловік судді, був разом з нею, коли на них напали невідомі. За його словами, у жінки розсічений лоб, а в нього травмовані ноги.

19 липня 2018
18 липня 2018