Прокуратура Полтавщини захищає інтереси сільськогосподарського товариства

0

Прокуратура Полтавщини розпочала підтримувати публічне обвинувачення в Оржицькому районному суді щодо приватного нотаріуса Дніпропетровського міського нотаріального округу за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 2062 (пособництво у протиправному заволодінні майном підприємства шляхом вчинення правочинів з використанням підроблених документів) та ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

ВРУ відмінила скорочення співробітників прокуратури, на їх утримання державі необхідно 1, 6 млрд гривень

Прокуратура Полтавщини захищає інтереси сільськогосподарського товариства

Слідчими поліції за процесуального керівництва прокуратури зібрані достатні докази того, що у листопаді 2017 року приватний нотаріус всупереч вимогам чинного законодавства, на підставі підроблених протоколів загальних зборів та інших документів, внесла до Реєстру юридичних та фізичних осіб зміни щодо власників (учасників) СТОВ «Агрофірма «Оржицька».

Унаслідок таких дій корпоративні права на майновий комплекс вартістю понад 110 млн грн. були неправомірно перереєстровані за іншою юридичною особою з місцезнаходженням у Великобританії.

Октябрський районний суд Полтави та Апеляційний суд області підтримали позицію прокурорів щодо відсторонення підозрюваної від здійснення функцій суб’єкта державної реєстрації. Зазначені рішення суду направлені до Міністерства юстиції України для виконання.

15 января 2019
14 января 2019