Прокуратура ініціює проведення службової перевірки в Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті № 2

0

Прокуратура звернулася з листом до Полтавської обласної державної адміністрації, в якому ініціює проведення у навчальному закладі службової перевірки та вжиття відповідних заходів реагування.

Прокуратура ініціює проведення службової перевірки в Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті № 2. Фото: Цензор.НЕТ

Прокуратура ініціює проведення службової перевірки в Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті № 2. Фото: Цензор.НЕТ

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Під час моніторингу засобів масової інформації та соціальних мереж працівники прокуратури Полтавщини встановили, що в області набуло суспільного резонансу повідомлення про те, що у Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті № 2 І-ІІІ ступенів “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки” імені Софії Русової Полтавської обласної ради викинули у сміттєві баки речі, які благодійники подарували дітям до Дня Святого Миколая“, – йдеться у повідомленні.

Вищезазначений факт може свідчити про неналежне виконання своїх службових обов’язків адміністрацією вищезгаданого інтернату при додержанні порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб закладами освіти.

На підставі цього з метою недопущення порушення прав дітей прокуратура звернулася з листом до Полтавської обласної державної адміністрації, в якому ініціює проведення у навчальному закладі за вказаними фактами службової перевірки та вжиття відповідних заходів реагування.

Нагадаємо, 14-го грудня вихованцям полтавської школи-інтернату №2 небайдужі передали допомогу, яку потім знайшли на смітнику. Пізніше учасники акції “Даруй добро” зустрілися з адміністрацією Полтавської школи-інтернату №2 з приводу знайдених на смітнику речей для дітей.

18 липня 2018